cogito sözlük logosu

1.
malum, ismimizde bolca yuvarlak harf var, acaba logo konusunda deneyimli olan biri bize bu yuvarlaklıkları çarka benzeterek bir logo çizebilir mi?

hem düşünmek, hem de çalıştırmak babında bir logomuz olmuş olur.
devamını gör...
2.
halihazırdaki logo test sürüşümüz için geçici bir logodur. alternatifler hazırlanıp yenilikçi oylama sistemi ve katılımcı demokrasi anlayışıyla oylanarak seçilecektir. *
devamını gör...
4.
default tema'dan farklı bir tema kullananların göremediği logo. hazırlanan alternatifler sonrasında oylama ile seçilecek logonun diğer temalara eklenmesiyle zeki müren de bizi görecektir.
devamını gör...
5.
ilk bakışta göze dört tane çember çarptığı için olimpiyat logosunu anımsatıyor. fakat sonra biraz daha dikkatli bakınca cogito çıkıyor ortaya.
devamını gör...
8.
tasarımı kim yaptıysa bana da bir şirket logosu yapsın. orjinal olmuş. cogito sözlük dediklerinde ülen cogito ne yenir mi ki falan diyordum da logo bende ki o alışılmamışlıkların hepsini aldı götürdü.
devamını gör...
o ile g yanyana, kırık sonsuzluk simgesi gibi bir hava veriyor ki hoşuma giden bu oldu. o yırtıktan düşüyorsun, kim bilir; sonsuz bile olmayan bir mecrada buluyorsun kendini. sonsuz olabilmek için ölçülebilmek gerekir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar