cogito sözlük moderasyonu

5. (Tematik)
yakın zaman da ciddi saldırılara maruz kalacak olan moderasyondur.

sıkı tedbir almaları gerekmektedir.

tavsiyem şu ; ileri gelenler kendi aralarında şifre oluştursunlar ,troller alınıp isimler kullanılabilir.mesela benim kuyruğum 15 cm civarında.biri çıkar ben otoban

faresiyim derse,kuyruk uzunluğunu sorun 15 değilse o kuyruğu kesin gitsin.

ha şahsıma böyle bir şey olursa ''çok ta tın'' der geçerim lakin bazı kişilere bu saldırı yapılabilir.

kendimi örnek olsun diye veriverdim.

devamını gör...
6. (Tematik)
sözlüğü kurarken hassas ve tavizsiz davranacaklarını söyledikleri hakaret ve küfür meselesi ile ilgili bir vak'a yaşandı biraz önce.

verecekleri tepkiyi merakla bekliyorum.
devamını gör...
7. (Tematik)
seviyorum bu adamları.
mesela bir mesaj atıyorlar, şu entryi editleseniz tarzında... normalde "hadiyin lan işinize" derim ben ama ne bileyim hacı, adamların niyeti kötü değil gibi bir hüsn-ü zann içerisinde olduğumdan hiç huzursuz olmuyorum. sizi mi kırıcam lan?! diyip editi basıyorum... valla.

normalde şu zamana kadar yapmadım, yapmamda zaten... kıymetinizi bilin lan.
biz de sizin kıymetinizi biliyoruz tabi hacı... karşılıklı bu mevzular.
mucuk.
devamını gör...
17. (Tematik)
şu kaydet tuşunu "bkz"ın soluna alsa biz de hemen tab+space'le entrymizi girsek ne iyi olurdu.. bunu hallederse gözlerinden öpülesidir.. codderlara da havale edebilirler.. benim kafam basmıyor o kadarını..
devamını gör...
18. (Tematik)
inançlarına ters gelen tanımları hiçbir zaman silmezler. forum emeklisi yazarlara gösterdikleri tahammül sınırları hakkında fikriniz olmadan inaçlarım da inançlarım bikbiklemesini yapmayın. burada inançlarınız dolayısıyla o savunduğunuz görüşü kurtarmıyorsunuz. kimse kurtarmıyor, sadece birer yazarız hepsi bu. ama sözlük yazarlığı konusunu da iyice kafanıza yerleştirmeniz gerekiyor.
devamını gör...
19. (Tematik)
üç beş tane basit kuralı olmasına rağmen o kuralları uygulamaktan acizlerce haksızca yorumları silmekle itham edilen ekiptir..ortaokul bebesinin edebiyat dersinden bi halt anlamayıp çakınca "bu hoca bana taktı olm yaa" demesi gibi komik ithamlara maruz kalmaktadırlar..kıyamam..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar