(bkz: ne ki o)

kelimelerden müteşekkil bir oluşumun tanıtım aracı -olacaksa eğer- yine ve sadece kelimelerden oluşur. film de neymiş. cık cık, yapmayın böyle çocuklar. *
devamını gör...
menajerim trequartista aracılığıyla in pink we floyd'un 4. jeneratör operatörlüğü için başvuru yaptığı haberi ulaştı elime az evvel.
"operatör" kelimesindeki havaya aldanmayın, kendisi açık ve net bir şekilde "set işçisi" benim tabirimle ise "amele" olacak. *
öyle kamera önünde artistlik yaparken iyi tabii.
bir de kameranın arkasına geçsin de görsün dünyanın kaç bucak olduğunu.

* *
devamını gör...
kameranın önünde röportaj veren ünlü kişinin arkasına geçip el sallayarak yakınlarını arayıp "bak la bak televizyona çıktım izle beni" diyen tip olmak için başvurabileceğim ilan.

şaka şaka, ben daha çok erol taş gülücüğü atıp "siz salonda viskinizi yudumlarken ben de ropdöşambırımı giyeyim" diyen tip olabilirim.
devamını gör...
--- alıntı ---


sosyete muhabiri: uvey

sosyete organizasyonlarının aranan ismidir kendisi. nerede bir sosyete partisi, doğum günü, yemeği vs. olsa muhabir olarak kendisi çağrılır. yanında kameraman olarak da beni götürüyor oradan biliyorum.


yoldan geçen adam : trequartista

bugüne dek tam 158 adet sinema filminde ve 44 dizide yoldan geçen adam olarak görev almıştır. ne zaman yoldan geçen adam lazım olsa kendisi aranır. en son berlin film festivali'nde de bendeyar filmi ile "en iyi yoldan geçen adam" ödülünü almıştır. bu işten kazandığı paraları biriktirmiş ve şu an kendisine florya'da müstakil ev satın almıştır. bir film çekecek olursanız yoldan geçen adam olarak kendisine ulaşabilirsiniz. ben test ettim ve onayladım, gerçekten çok iyi yoldan geçiyor.

--- alıntı ---

*

bu bilgilere binaen uvey magazin dünyasından birkaç hatırlı tanıdığını destek amacıyla çağıracak.
üçüncü meslek olarak benim menajerliğimi yapan trequartista da yoldan geçen adamlardan en önemlisi olacak.
yani kadroyu sağlam kuruyoruz. ödüllü yoldan geçen adam getirtiyorum daha ne istiyorsunuz!
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar