çok az ingilizce bilen insan

daha yüksek sesli konuştukça, derdini daha iyi anlatacağına inanır.
türklerde özellikle böyle bir şey var yahu. turiste laf anlatırken bağıra bağıra "you" "me" falan diyorlar. niyette iyilik var ama adamlar hepimizi manyak zannedecekler.
devamını gör...
ana dili somalice olan biriyle anlaşabilmeye yettirebilen insan olabilme ihtimalini seven insandır. biraz ingilizce, biraz arapça, inşallah, maşallah, çok kaotik sohbetler bunlar.

türkçe bile öğrettim biraz biraz.
devamını gör...
işaret zamiri kullanırken mutlaka ellerini kullanan insandır. "me" ya da "i"derken eller kendi göğsünün üstüne konur, "you" derken işaret parmağıyla muhatap gösterilir.
devamını gör...
yeni öğrediğim kendime güvenemediğim sıralar bi abiyle tanıştık ve video kamera ile online olarak sohbet edeceğiz. ayarlandı. hellolar how are yoular can you come to amarigalar bir anda benim terimlerine hakim olmadığım yere gitti sorular cümleler. "benim kumarım burda biter" diyemedim salakça gülümsemeye başladım. adam bro! bro! beni duyuyo musun diyo. ama ben o sıra donma taklidi yapıyorum. donarken alttan bilgisayarin açma düğmesine basılı tutup kapatıyorum. rezillik. şimdilerde sosyal medyada görüyoruz online derslerde boyle yapan gençleri. bravo aslanlar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar