çok yazan ama hiç okunmayan yazar

(bkz: hay yaşaa) öyle abuk sabuk şeyler yazar ki , sırf yazmış olmak için yazar... bir iki entrysine bakıldıktan sonra o artık sadece kendine yazar... otursun evinde yazsın denilesi yazardır...
devamını gör...
amacı sadece okunmak olup okunmayla egosunu şişiren yazarın aksine amacı sadece içini dökmek olan ve yazan yazardır.

egosu olan yazar ahval için yazar, ben butonunu eskitir, aldığı oyu toplam entry sine bölerek kendini dev aynasında görür.

diğer yazar sadece yazar yazar yazar yazar.. yazdıkça açılır açıldıkça yazar ve yazdığı her yazı egosuna hava değil ifade yeteneğine yetenek katar ..

ne mutlu okunmuyorum ulan diyebilen yazara...

not: öhhh başlığı düzgün okumamışım taşı da yoktu manuel taşıma yaptık. kusura bakmayın artık.
devamını gör...
böyle yazarlar yoktur. mutlaka okunurlar. sözlük yazarları okumasa bile dışarıdan okunurlar. dışarıdan okunmasalar bile sonradan kendileri okurlar.
bu yazarlar ilk önce kendileri için yazarlar. ihtiyaç duyduklarında sonradan bakmak ve bu yazdıklarına her yerden ulaşmak ve çevresiyle paylaşmak için yazarlar. tabi bu arada okunurlarsa ne ala. bir de bir bildiğini başkasına anlatmayan bizden değildir'in vermiş olduğu yükten de kurtulmuş olurlar. çok yazan ve okunmayan yazarlar günah işlemedikleri için severim kendilerini.
devamını gör...
okunuyordur da oy verilmiyordur sadece **
adımız üstünde yazarız bildiğimiş şeylere bir şeyler yazıyoruz, bilmiyorsak sıkıyoruz, hiç fikrimiz yoksa da burun kıvırıyoruz.
devamını gör...
tekrara sebebiyet verebilen yazardır.

yazdıklarının daha önce yazılmış olma ihtimalini göz ardı ediyordur. yazmak güzel şey lakin okumak da bir o kadar gerekli olandır.

edit: aga kimsede çıkıp dememiş ki hacı o okumayan değil okunmayan diye.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar