çomar

ömer isimli arkadaşlar için baş belası takma isim. arkadaşa öncelikle bir süre "omar" denir ve kulağı alıştırılır daha sonra da 2. aşamaya geçiilir.
devamını gör...
sadece ak partili olanlar için değil din ile alakalı şeyler söyleyenlere de kullanılan, domuz sürüsünden duyabileceğiniz kelime.

neden domuz sürüsü dediğimi açıklayayım. öncelikle domuzun hiçbir şeyinden faydalanamazsınız. etrafı pisletir, eti yenmez zararlıdır. ayrıca necistir. heh bunlar da tam o sıfata uyuyorlar işte. ömürlerinde bir kere olsun faydalı bir iş yapmamışlardır. tek yaptıkları şey millete çamur sıçratmaktır.

çomar ise köpek olmasına rağmen anadoluludur. ayrıca sadıktır.
devamını gör...
çomar köpek gibim it gibim birşey.
ahaha tam karşılığını bilmiyorum lakin çok güzel oturuyor ağza söylemesi filan.
devamını gör...
bence bunun yerine b.k yiyen kullanalım bu iş huzur içinde çözülsün. farkli sozluklerden her seyi alinti yapmaya gerek yok.
devamını gör...
kendini elit ve halkın efendisi zanneden ebleh güruhun anadolu halkını aşağılamak için kullandıkları kelime. sanmayın ki bunların hesabı sorulmayacak, bize savurduğunuz tehditler karşılıksız kalacak. bakın bakalım daha dün türkiyenin sahibiyim diyenler ne haldeler. ansızın kendinizi bir yunan adasına doğru kaçan mülteci botunda bulabilirsiniz, bizden söylemesi.

ara ara da iç savaş tehdidinde bulunuyorlar. gerçi zannediyorum 15 temmuzda cevaplarını almışlardır ama hala kaşıntısı olan meydana çıkabilir bence.
devamını gör...
görüşü ne olursa olsun bir insan için bu tabiri kullanmak bence çok terbiyesizce.

iç anadoluda bir köyde karşılaşabileceğiniz 5 çoban köpeğinden 7 sinin adıdır.
devamını gör...
her türlü küfre hakarete tahammül ederim de bu lafa tahammülüm yok işte. benim vatanıma, vatandaşıma, kardeşime edilen bu iğrenç hakarete zerre kadar tahammülüm yok.

açık söylüyorum sözlük benim olsa bu kelimeyi kullanan adamı ikinci saniye uçururdum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar