çomaroğlu çomar

(#6503419)

ama çok acemi çomar. artık akp'lilerin asında dilin değiştiğinden bile haberi yok. artık en koyu akp'li bile reis'e bu kadar bağlı davranmıyor. artık reis'in bir bildiği var değil, evet hataları oldu ama cümleleri hakim camiada. bir de çok göze sokuyor. yani o kadar abartıyor ki samimiyetini kaybediyor. daha profesyonellerini gördük. maalesef olmamış.
devamını gör...
doğru yolda olduğunu düşünüyorum. biz zamanında delilere akıllı gibi anlattık hiç bir şey anlamadılar. adam delilere anladıkları dilden bir şeyler anlatıyor. ha anlıyorlar mı? hiç zannetmiyorum. beyinin falancaya kiraya vermiş diye başkalarına hakaret edenler beynini ve imanını bir politikacıya vermiş farkında değiller. gerçekten beyni yıkanmış kişilerden söz ediyoruz. tramvaya uğramadan uyanmaları imkansız.
devamını gör...
çoğu zaman ironileri anlaşılmayarak eksi yağmuruna maruz kalmaktadır. yığılmadan devam etmesi takdire şayan.
sözlüğümüzün renklerindendir, iyi ki vardır.
devamını gör...
yaptığını düşündüğü ironiler bir yerden sonra kabak tadı veriyor dediğim yazar. büyük ihtimalle kendisiyle bakış açımız birçok konuda aynı olsa bile üslup farklılığının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladım sayesinde.
devamını gör...
battal gazi, kara murat ve kahpe bizans filmlerinin sonunda hani filmin kahramanı bizans imparatoruna kılıç saplarken bu kör rıza için, bu terlikli ahmet için, bu şalvarlı mehmet için deyip her isimde kılıcı sokar sokar çıkarırdı ya hani işte bu yazar arkadaşta (#6523578) şu tanımıyla aynısını yapmış.
vurma hacı vurma öldü!
devamını gör...
başıma bir şey gelmeyecekse sevmediğim yazar. bilen bilir hiçbir zaman hiçbir siyasi partiye yakınlığım olmadı. hepsinden nefret ediyorum hatta. lakin tekrardan dediğim gibi kendisinin ısrarla trol niyetine yaptığı şey az bir zeka seviyesine sahip muhalif/yandaş farketmeksizin herkeste bir süre sonra mide bulantısı oluşturuyor. ha yapmasın mı, hobi olarak yine yapsın ama bence yanlış yolda...
devamını gör...
ya keşke tüm troller böyle olsa dedirten türden bir troll kendisi beni biraz evvel hunharca güldürebilmiştir ki ben sesli güldüğüm zamanları pek bilmem.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar