con sınov

bir twitter kullanıcısı. o kadar popüler oldu ki masa dergi isimli bir kuruluşta yazılarını paylaşmaya başlamış. görüyoruz ki yine gerçekten tarih, siyaset ve atatürk hakkında bilgi sahibi olmayan insanlar popüler olmuş. yine atatürk ile insanların gözü boyanmış.

dedem de konuşmaya başlayınca, abartıyla harmanlayarak dinleyicilerin ilgisini çekiyor, konuşması bitince mavi ekran veriyorsunuz. dedem en azından evdeki kitaplarını açıp kaynak gösteriyor. ama bu kişi de kaynak göremiyorum. anlatıyor, bazen kitap sayfası paylaşıyor ama kitabın ismi/kaynağı yok. olmaz böyle.
devamını gör...
yukarıdaki yazara cevap niteliğinde olacak yalnız, geneli ilgilendiren bir durum olduğu için mesaj yoluyla değil buradan yazmak istedim.

con sınov, her bilgiselini kaynak gösterir. okumadan bilmeden yorum yapıp,başkalarını yanlış yönlendirmiş olmayalım.. pek tabii ki dedenizin bilgileri de önemlidir.
devamını gör...
nam-i diğer ekşideki baranba. habire linç yiyince ekside twittera sardı ve aldı yolunu gitti. o eski uzun degerlendie yazıları yazmıyor pek. keşke devam etseydi twitter'da fenomen olmak yerine.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar