converse all star

ilk başka basketball ayakkabısı olarak üretilen daha sonraları dünya çapında ünlenen, giyilen, alışanın ayağından çıkarmadığı, alışamayanın ise 1 saat giydikten sonra ayaklarının çok ama çok ağrıdığı bir ayakkabı çeşididir.

yalnız piyasada çok fazla takliti var, demedi demeyin.

imza: bir dost.
devamını gör...
taklitlerini aslından ayırt edebildiğim tek marka. lisede giydiğim tek spor ayakkabı markası , neredeyse her rengini kullandığım ve bilekli olanından başka bir modelini kullanmayı hayalimden dahi geçirmediğim ayakkabı.
üniversitede babetli hanım kız olduktan sonra sadece bir gri converse'im oldu onu da parçalanana kadar giydim.
her kombine uyabilmesi ve kirliyken bile güzel görünebilmesi bu ayakkabının en güzel özelliğiydi diyebilirim.
şu an fiyatları altın ile yarışıyor olsa da bir zamanlar united colors of benetton marka yakalı tişört ile kombinlenebilecek kadar uygun fiyatlı orta sınıf bir üründü.*
devamını gör...
hayatımda hiç giymediğim ve muhtemelen hiç giymeyeceğim ayakkabı.
her türlü kıyafete yakışabilir, rahattır, klastır falan bunlara katılıyorum. unisex olması da ayrı güzel bence. lakin tarzım değil. sanki böyle deyince moda ikonu gibi konuşmuş oldum. aslında çok sıradan giyinen biriyim ama bu ayakkabıyı sevemedim işte.
belki de aşırı popüler olmasından dolayı bana biraz itici geliyordur.
devamını gör...
bugün yakışıklı giyjneyim dedim işçisin işçi kal kıyafetlerin yerine daha bir çekici olayim dedim, chuck taylor larımı will smith reisin, i robot taki çıkardığı tarzda arka planda bir klâsik çalarken çıkardım boğazına bir şaplak attım giydim, kahretsin tam bir old schoolsun bebeğim dedim, ağır ağır asil asil yurumekken planım, geç kaldığımı fark ettim otobüse yetişmek için koşarken yerdeki en ufak taşı toprağı hissederek yine forrest gumpa donustum.
herr ne kadar klasik converse hastası olsam da koşmak uzun uzun yürümek için uygun değiller.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar