çöp tanımlar

1. (Tematik)
"bu kadar okul, üniversite, kültür merkezi, lokaller, bunca kuruluşlar, bunca organizasyonlar, bu kadar insan vesaire... bundan sonraki projelerinizden bahseder misiniz?" sorusuna karşılık, sakin ve mutmain bir tavırla; i'la-yı kelimetullah ve cenab-ı hakk'ın rızası.. bizim başka gayemiz olmadı ki. cevabını veren ve bir hareketin bütün gaye ölçüsünü çiziveren insan..

ayrıca kendisine "işbirlikçi, amerikancı, cia ajanı" gibi suçlamalar yönelten kişilerin mantık örgüsüzlüğünü açığa çıkartan bir belirleyici özelliği de var.. sayesinde kimin hangi aklã® düzeyde olduğunu kavrayabiliyoruz.
devamını gör...
6. (Tematik)
aşağılık düşmanlarının varlığı, büyüklüğüne işaret eden din adamı. varlığı ve hizmetleri kemalist/ulusalcı bağnazları çileden çıkarıyor. (işte bunu seviyorum)
devamını gör...
8. (Tematik)
hayvanlıktır.. nerden vuracağını şaşırmışlıktır..

öyle ki; atatürkle kıyaslamalar, erbakanla kıyaslamalar ve daha nice saçmalıklar.. merak etmekteyim bir kitabını okumuş mu bu kişiler veya bir vaazını dinlemişler mi ve bir kez olsun düşünmüşler mi bu adam niçin ağlıyor diye, ne için çabalıyor diye...

bir kerecik olsun anlamaya çalışın derim ne yapmaya çalışıyor diye, laf atmayı bırakın ve kendinizi muhasebeye çekin derim biz bu davanın neresindeyiz diye.. hiç gözyaşı döktük mü bu dava için diye...
devamını gör...
12. (Tematik)
kenan evren'li darbe günlerinde normal vatandaşlar burunlarını pencereden çıkaramazken, fethullah gülen ve onun cemaati nasıl olur da bu kadar aktif toplantılar yaparlar, cemaatlerine yandaş toplarlar merak konusudur.

günümüzde islamı ve müslümanları en çok zorlayan devlet amerika birleşik devletleri iken neden tedavi olmaya başka bir ülkeye değil de amerika ya gitmiştir merak konusudur.

fethullah gülen okulunun olduğu her ülkede neden amerikan ve nato üssü var merak konusudur.

sayısız şirket, banka ve televizyon kanalı kimlerin paraları ile alınmıştır merak konusudur.

bütün bu soru işaretleri kafaları kurcalarken kimse bana â“güzel insan, islamı yayıyor, ilim irfan dağıtıyor┠demesin, kalbinizi kırarım.
devamını gör...
16. (Tematik)
efendimiz, inançlı kişi, amerikan işbirlikçisi oldugu gibi bilgiler kesinlikle yalandır. burdaki dinsizler rahat bırakmamaktadırlar onu.
devamını gör...
17. (Tematik)
kendisi hakkında hiç bir ön yargım olmamasına rağmen islam düşmanı bir ülkede yaşamaya / desteklenmeye ?! devam eden bunu benim gibi taraftarı olmayanlara açıklayamayan ( yada ben kaçırdım ) günümüzün önemli fikir adamlarından biri.
devamını gör...
18. (Tematik)
sürekli karalanan, hakarete uğrayan güzel insan, örnek kul. kendisi hem dinine hem milletine hizmetkar olmaktan başka hiçbir şey yapmamışken ümmetinden koparılmış, abd'ye sığınmak zorunda bırakılmıştır. ismini duydukça hislendiğim, dönse de ellerinden öpsem dediğim biricik hocamdır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar