counter strike global offensive

hatırı sayılır miktarda türk sunucu barındırır. bazı türk public sunucuları:

anadolu klan, ip: 46.20.15.190:27015
narkotik pro., ip: 176.53.23.14:27015
arena, ip: 176.53.17.10:27015
devamını gör...
counter-strike: global offensive (kısaca cs: go), valve ve hidden path entertainment tarafından geliştirilen çevrimiçi bir birinci şahıs nişancı türünden aksiyon oyunudur.

microsoft windows, mac os x, playstation 3, xbox üstünde çalışmaktadır.

oynanış

serinin önceki oyunları gibi global offensive, görev tabanlı birçok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunudur. oyuncular ilk önce görevleri tamamlamak veya düşman takımı yok etmek için terörist veya anti-terörist (counter-terrorists) takımlarından birini seçerler. örneğin, yıkım haritalarında (de_) teröristler bomba kurmaya çalışırken, terörle mücadele bombanın kurulmasını engellemeye veya kurulmuş bombayı imha etmeye çalışır. global offensive'e önceki oyunlardaki görevlere ek olarak silah yarışı (arms race) denilen bir mod eklenmiş, bu modla birlikte klasik counter-strike haritalarını yanında farklı haritalar da oyuna dahil edilmiştir.

önceki oyunlarda olduğu gibi, global offensive'de de bir tur görevlerin tamamlanmasıyla veya düşman takımın imha edilmesiyle sona erer ve yeni bir tur başlar. tur bitmeden ölen oyuncular, dirilmek için turun bitmesini beklemek zorundadır. oyuncular önceki turdaki performansına göre alacağı parayla silah ve ekipman satın alabilir.
devamını gör...
sahibi olduğum ve şu an bilgisayarımda yüklü olan valve yapımı bir fps oyunu. steam'dan indirimlerle çok ucuza alınabiliyor.

genel olarak beğendiğimi söyleyebilirim. bilindik counter strike hızından taviz vermemiş olması gayet iyi olmuş. grafikleri yeterli seviyede. ancak klasik oyun modlarının yanında yeni oyun modları eklenseymiş daha iyi olabilirmiş. silah yarışı modu var ancak beni tatmin etmemiştir. alacak olanlara tavsiye edebilirim fazla pişman olacaklarını sanmıyorum.
devamını gör...
24 liraya 15 gün önce aldıpım şimdi 12 lira olmuş oyun alın beyler kaçmaz bu fiyata cogito sözllük takımını da kurarız.
devamını gör...
geçenlerde hazır indirime girmişken eski günlerin hatırına aldığım oyun. oyun iyi güzel de, noob damgası yeme, oyunlardan kicklenme korkusundan bir türlü canlı rakiplere karşı oynayamadım. şimdilik botlarla idare ediyoruz.
devamını gör...
steam summer sale ve enpara indirimiyle 6 liraya alınabilecek oyun. ticaret amaçlı alınıp satılabilir. geçen yıl arkadaş tanesinden 9 lira kar etmişti. oyun almak için güzel yatırım bence, değerlendirilebilir.
devamını gör...
indirime girmiş. kardeşime zorla aldırdım yıllar sonra yeniden cs oynamak için. 1.5 de bırakmıştım oyun bakalım neler değişmiş..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar