covid şikayet hattı

bu Allah`ın mallarının aksiyon almakta geç kaldığı hat. daha çoğu yerde böyle bir hat kurulamamış. lokanta, büfe, dondurmacı vs açık yiyecek satılan yerlerde adam maske takmıyor, insan gibi güleç şekilde söylüyorsun laubali cevap veriyor. ciddi söylüyorsun sinirleniyor. ananıza küfür mü ettik insafsızlar.
bu hattı arasan ne olacak ki? gelip 10.000 tl cezayı yapıştıracak mı? hatta gelecek mi? Allah çarpsın yetkim olsa ağlata ağlata taktırırım o maskeyi.
devamını gör...
arkadaşımın perşembe günü kınası var. gelin gittiği şehirde de düğünü olacak. ben ikisine de gitmeyeceğim. sebebim şuan dedemlerde olmam ve dedemler de başka şehirde. hanımefendi trip atıyor. senin düğüne kimse gelmezse müstehak diyor. sen gelme ulan ayı diyemedim tabi. hayır sanki düğün diye ölen biriyim.

sen bu dönemde sırf altın takılsın, iki göbek atayım keyfime bakayım diye düğün yapabilirsin. ama ben, kendimin ve çevremin sağlığını tehlikeye atamam kardeşim mal mısın?

içimden sinir olup covid şikayet hattına şikayet edesim geldi valla yalan yok. kına gecesi yasak değil mi kardeşim? neyse ki vicdanım hala yerinde duruyor. yazdığımla konu başlığının pek alakası olmadı ama neyse içimi döktüm hahah.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar