çulluk

*
ã‡ullukgillerden, avrupa, asya ve kuzey afrika'da yaşŸayan, tüyleri kahverengi ve kül rengi, göçebe, eti için avlanan, uzun gagalı, göçmen bir kuşŸ.
devamını gör...
*
çullukgillerden, avrupa, asya ve kuzey afrika'da yaşayan, tüyleri kahverengi ve kül rengi, göçebe, eti için avlanan, uzun gagalı, göçmen bir kuş.
devamını gör...
çullukgillerden, avrupa, asya ve kuzey afrika ' da yaşayan, tüyleri kahverengi ve kül rengi, göçebe, eti için avlanan, uzun gagalı, göçmen bir kuş.
devamını gör...
sözlük de avlayan yok mu diye çok merak ediyorum. varsa bi dünya sözlük çulluk zirvesi yapalım akşam da pişirir selfie yapariz. yemeyeceksek olmaz ama. keyif için hayvan öldürülmez.
devamını gör...
köpeksiz olarak akşam ezanı saatlerinde ve sonraki yarım saat, ormanlık bölgelerin tepe yamaçlarında ve vadilerde bekleyerek görebileceğinizdir. köpekli gündüz avlarında ise meşeliklerde, yumusak nemli toprak olan orman zemininde beslenme amaçlı bulunurlar. köpek mevzusu neden önemli derseniz bu hayvan üzerine basacak olmanız veya cok yakınından yürüyor olmadıgnız sürece uçmaz. zaten renklerinden dolayı görmeniz de pek mümkün değil.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar