sufli sözlüklerin sufli muhabbeti. ne güzel işte, ne var. bazıları evde oturmayı sever. herkes gül sevse gelincikler mahzun kalırdı ya da. çayımız da var. bazen dışarının şerrinden eve sığınmak iyidir. asosyal değiliz hiçbirimiz.
devamını gör...
tüm haftanın verdiği yorgunluğa cumartesi hanımın zoruyla yapılan temizliğin yorgunluğu da eklenince yapılacak olan en mantıklı davranışı yapmış insan.
devamını gör...
yazık lan denilen insan. valla sözlükcüm kahvaltıyı yapıp hazırlandığımız gibi topluca bisiklet yarışına kaçıyoruz siz de evde oturun ahahahah.
devamını gör...
ezik büzük değildir.
ya hastadır
ya durumu yoktur
ya depresyondadır
ya da insanların sahteliğini görmemek için çıkmıyordur.
bir de hafta sonu her yer çok kalabalık be. biz hafta sonu gezip hafta içi çalışırken o hafta içi tenha ve ferah alanların keyfini çıkarıyordur.
devamını gör...
şimdi hemen ezik büzük demeyelim belki dalyan gibidir de ama işte cancağızı istemiyordur.şimdi hazırlan çık arkadaşları topla sonra gıybet filan gözünde büyüyordur.
devamını gör...
cumartesi günü dışarı çıkanların ezik büzük olmadığını gösteren bir durum değildir. niye böyle başlıklar açıyorsunuz hayret ediyorum.
devamını gör...
(bkz: siz sanki çok şeysiniz)

hıı ben bir kere alışveriş yapmam gerektiği halde caddeye çıktığım an başlayan çılgın kalabalığı,metroda ve avmlerde yoğunlaşan dersaneden yeni çıkmış liseli kabileleri,konfeksiyonları paydos ettikten sonra köpeklerini alıp caddede gezdiren tırrekleri çekmek zorunda değilim.ayrıca harbiden ya bütün hafta çalışan tırrekler sırf cmt öğleden sonra ve pazar günü kızların ilgisini çekmek için gezdirdikleri o bakımlı tasmalı köpekleri nerden buluyorlar?
devamını gör...
sınavı olduğundandır. sınavlarına çalışıyordur ve mola aralarında call of duty oynuyordur. keyif bu bir de çayım olsa çok şık olacak.özçlemişim .
devamını gör...
- ulan sırf bu ezikliği göstermemek için offline takılıyoz mahmut abi.
- girin la girin işte.
-aga ezik hissediyom.
- la olm manzara fotosu falan paylaşın işte dışarda takılıyoz hesabı la.
-haaaa

devamını gör...
ani bir baskın ile odanın kapısı tekmelenip ''ehe napıyon la ezik tek başına'' diye bahçe ortamıylan su fışkırtılıp hayata döndürülmeli. dönerse senindir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar