istanbul büyükşehir belediye başkanı seçilen ekrem imamoğlu'nun mazbatasının verilmemesi için her türlü hile, yalan, ali cengiz oyununu oynayan ittifakın amacının insanları süreçten bezdirip yeni bir seçime ikna etmek olduğu son derece açık.

son olarak açıklama yapan binali yıldırım'ın da seçim mundar oldu söylemi bu minvalde.
seçimin mundar olduğu falan yok. mundar olan ysk dır. mundar olan türk hukuk sistemidir. mundar olan türkiye cumhuriyeti'dir. mundar edenler ise başta bu zamana kadar akp nin yükselişine zemin hazırlayan kemalistler ve son 16 yıldır ülkeyi soyup soğana çevirenlerdir.

millet cebinden çıkmayan kuruşu kendi kuruşu sanmadığı için yıllarca talana eyvallah çekti. ne zaman ki soygununun büyüklüğü kendi ceplerine dokundu şimdi adaletten, ekonomik sorunlardan bahsetmeye başladı.

fetöcüler yolsuzluk belgelerini sızdırdıktan ve buna rağmen arkası karanlık parti seçimi kazanınca adamlar belki de tek doğru tespitlerini yaptılar; bu milletin cebine dokunmadığın sürece hiçbirşey umrunda değil.

uyanmamız için illa düşman kuvvetlerinin tankının caddelerimizde dolaşması mı gerekiyor. illa düşman mermisi altında vatandaşlarımızın can vermesi mi gerekiyor.

ülkeyi felakete sürükleyenlere karşı hiç olmazsa sözümüzü esirgemeyelim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar