83 milyon demiş ama bence az bile söylemiş. almanya, yunanistan, fransa, fransa ve dahası en az 2 milyar diyorum.


--- alıntı ---

chp aydın milletvekili hüseyin yıldız, cumhurbaşkanı erdoğan'ın duyurduğu müjdesine ilişkin bir değerlendirmede bulundu.

yerel tv'den emin aydın’la baş başa programının canlı yayın konuğu olan yıldız, erdoğan’ın müjdeyle ilgili olarak, “cumhurbaşkanı erdoğan’ın 83 milyonu sevindirecek tek müjdesi istifa ettiğini açıklaması olur." dedi.

--- alıntı ---
devamını gör...
kimse de dememiş ki neden 83 milyon sevinsin? bu adam darbeyle mi başkan oldu, gökten zembille mi indi o koltuğa, hiç mi kendi seçmeni yok? siz cehapeliler ne yiyip, ne içiyonuz lan?
devamını gör...
adnan menderes'in chp ve faşist kemalist zihniyet tarafından kalleşçe asılmadan önce söylediklerinden 50 yıl mı geçti sizce kafa aynı kafa..

esasen, öteden beri milletçe kalkınmamızın düşmanı kesilmediler mi? şimdiye kadar memleketin muvaffakıyetlerinden birisini dahi kale alıp bahsettiler mi?

türk milletinin zeka ve gayretinin mahsulü olan bin-bir eserden birisine bile başlarını çevirip baktılar mı? milletin olan her güzel şeyden birisini dahi benimsemek faziletini gösterdiler mi? hayır.

aksine olarak her muvaffakıyeti bir felaket, her güzel ve muhteşem eseri bir zarar diye göstermek için seneler ve senelerdir nasıl çırpındıklarını milletçe bilmiyor muyuz?


adnan menderes
devamını gör...
"sen kimsin ki benim adıma konuşuyorsun sümsük" dense haklı bir söylem olabilir bence. benim adıma konuşma haddini bulmamaları gerekiyordu.. özellikle seçildikleri görev itibariyle adıma konuşup bazı saçma sapan yasalara engel olmaları gerektiği halde meclise gitmeye bile tenezzül etmemişlerken böyle anlamsız güç gösterilerine beni karıştıramaya yüzleri olmamalıydı.
devamını gör...
83 milyon yani ülkedeki herkesi mutlu edecek tek açıklama budur diyorsa görünen o ki "doğalgaz bulunması" ülkedeki herkesi mutlu etmedi. şimdi çıkıp açıklaması lazım bu müjde ülkedeki kaç kişiyi mutlu etti? kaç kişinin karnına ağrılar girdi kaç kişi haberi duyunca üzüntüden ağladı kriz geçirdi ben hepsini merak ediyorum. açıklasın.
devamını gör...
salakça bir chp söylemi. laf-ı güzaf. beğenmemek, icraatlerini eleştirmek başka, böyle salakça konuşmak başkadır. sapla samanı karıştırıyor bunlar muhalefet edeceğiz diye.
devamını gör...
83 milyon demiş ama bence az bile söylemiş. almanya, yunanistan, fransa, fransa ve dahası en az 2 milyar diyorum.

az bile demiş be.. belçika, amerika, hollanda hepsi bayram yerine döner.. hadi pakistan ve islam alemi erdoğan'ı sevse, en aşşağı 5 milyar insan sevinir buna..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar