cumhurbaşkanının bozkurt işareti yapması

#haber  #siyaset 

bir zamanlar ağzından çıkan "her türlü milliyetçiliği ayaklar altına aldım" söyleminden ve fikrinden ne kadar uzaklaştığının delili olan hareket.

2019 seçimleri, koltuk, makam... sen nelere kadirsin be...

devamını gör...
koltuk tehlikeye girerse "akp'nin Allah belasını versin" bile diyebilir.
şaşırmam.!
devamını gör...
diğer eliyle de rabia işareti yapsaydı iyiydi. sahi bir rabia vardı ne oldu ona ?

devamını gör...
akpartili kardeşlerimizi sessizliğe gömen harekettir. zaman geçince barış hareketi de yapabilir. yani öyle olmaz olmaz demeyin.
devamını gör...
--- alıntı ---

bir gün dönsem sözümden düşerim dost gözünden
dünya dönüyor dostlar bir sözden dönsem çok mu
devran dönüyor dostlar ben dönmüşüm çok mu


--- alıntı ---
devamını gör...
genç ülkücüler pek mutlu olmuş. politika böyledir, her yol aynı yere çıkar! bunu çakma gandi yapsa kıyamet kopmuştu yahu.
devamını gör...
akıllara çözüm süreci zamanı bozkurt yaptığı için açığa alınan polis, erdoğan'ın konuşma yaptığı programda bozkurt yaptığı için korumalar tarafından çembere alınan öğrenci, okulda bozkurt yaptığı için görevinden alınan öğretmeni getirmiştir.
devamını gör...
kes kopyala yapıştır muhalefetinin güzel bir örneği.türkiye vatandaşlarının birlik beraberliğinin rahatsız ettiği her türlü cinsi ayar etmiş harekettir.
devamını gör...
siyasetin söz konusu olduğu yerde hiçbir şey şaşırtıcı olmaz. hee şu açıdan güzeldir. sağ cephenin tek bir çatı altında birleştiğini artık gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

insanlar dürüst bir siyasetçi arama özleminde. bu koca bir saçmalıktan ibaret. üstad cemil meriç'in de dediği gibi...

"politika temiz bir hedefe varmak için oynanan pis bir oyundur. her namuslu adam daha namuslu bir dünyanın kurulması için bir lağım banyosundan geçmelidir."

o yüzden siyasette fazla dürüstlük aramayın. erdoğan'ın da yaptığı tamamen budur.
devamını gör...
bu konuda da mı kandırmışlar?
meğer kendileri 40 yıllık ülkücüymüş ama ona sen milli görüşçüsün deyip refah partisine katılmasını sağlamışlar.
olsun. kandırılmış. Allah affetsin.

kardeşim..
sen devlet denilen düzenin başındaki adamsın. öyle büyüyünce ne olacaksın sorusuna her gün farklı bir cevap veren 5-10 yaş arası çocuklar gibi karar değiştiremezsin.

koltuk uğruna değiştirecek başka ne kaldı?
devamını gör...
--- alıntı ---
28 may 2015 tarihinde yayınlandı
abone ol 167
milliyetçi hareket parti uşak merkez ilçe yönetim kurulu üyesi seher kayıhan, toplu açılış törenine katılıp, halka seslenen cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan'ın seçim otobüsü geçerken bozkurt işareti yapınca cumhurbaşkanlığı koruma polisleri tarafından gözaltına alındı.
--- alıntı ---


ülkeye bak. sirk resmen.
devamını gör...
(bkz: pragmatizmde recep tayyip erdoğan gibi ol)

üstad, boşuna demiyor; "hakiki bir müslümandan iyi bir siyasetçi, iyi bir siyasetçiden de hakiki bir müslüman olmaz" diye...

bu yüzden diyoruz, memleketin istiklali ve istikbali meclis koridorlarında değil; ailesine, ailesinin itikadına, çocuklarının eğitimine dikkat eden anne ve babaların hanelerinde şekillenir. bizi idare edenler kötü ise demek ki biz de kötüyüz. bu yüzden politikacılardan medet ummak yerine kendimize çeki düzen vermeliyiz.
devamını gör...
kılıçdaroğlu nun bozkurt işareti yapması gibi gereksiz şova dönük bir hareket. Tabi ortada bir ittifak var. Nasıl ki saadet ten atatürk şüphesiz kahramandır sözünü duyduk. nasıl ki chp liler gidip hdp 'ye oy verdi bunun gibi ittifak dönemlerinde böyle hareketler oluyor. her iki taraf ittifak yaptığı parti tabanının sempatisini kazanmaya çalışıyor.

erdoğan hem hendek operasyonu hem fırat kalkanı hem de zeytin dalı operasyonu ile bir işaretten çok daha fazlasını yaptı zaten. ülkücü tabana hitap eden bir lider olduğunu gösterdi.
devamını gör...
daha ne kadar zekamızla dalga geçilecek meraktayım sözlük
devamını gör...
kimse tepki göstermesin aga. sayın bahçeli 1 yıldır rabia işareti yapıyor zaten. siyaset böyle bir şey demek ki. bence bu gayet doğal.
devamını gör...
artık kapanması gereken mevzu. siyaset olm bu ne bekliyordunuz ki? 5 yıl önce de dağ ayılarını habur kapısından sorgusuz sualsiz geçirdi diye kızanlar olmuştu. güya ölümler dursun ülke adam olsun diye çok şeye göz yumdular. ha sonuç bu işte.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar