cumhurbaşkanının bozkurt işareti yapması

#haber  #siyaset  #özgürler 

bir zamanlar ağzından çıkan "her türlü milliyetçiliği ayaklar altına aldım" söyleminden ve fikrinden ne kadar uzaklaştığının delili olan hareket.

2019 seçimleri, koltuk, makam... sen nelere kadirsin be...

devamını gör...
genç ülkücüler pek mutlu olmuş. politika böyledir, her yol aynı yere çıkar! bunu çakma gandi yapsa kıyamet kopmuştu yahu.
devamını gör...
akıllara çözüm süreci zamanı bozkurt yaptığı için açığa alınan polis, erdoğan'ın konuşma yaptığı programda bozkurt yaptığı için korumalar tarafından çembere alınan öğrenci, okulda bozkurt yaptığı için görevinden alınan öğretmeni getirmiştir.
devamını gör...
kes kopyala yapıştır muhalefetinin güzel bir örneği.türkiye vatandaşlarının birlik beraberliğinin rahatsız ettiği her türlü cinsi ayar etmiş harekettir.
devamını gör...
siyasetin söz konusu olduğu yerde hiçbir şey şaşırtıcı olmaz. hee şu açıdan güzeldir. sağ cephenin tek bir çatı altında birleştiğini artık gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

insanlar dürüst bir siyasetçi arama özleminde. bu koca bir saçmalıktan ibaret. üstad cemil meriç'in de dediği gibi...

"politika temiz bir hedefe varmak için oynanan pis bir oyundur. her namuslu adam daha namuslu bir dünyanın kurulması için bir lağım banyosundan geçmelidir."

o yüzden siyasette fazla dürüstlük aramayın. erdoğan'ın da yaptığı tamamen budur.
devamını gör...
bu konuda da mı kandırmışlar?
meğer kendileri 40 yıllık ülkücüymüş ama ona sen milli görüşçüsün deyip refah partisine katılmasını sağlamışlar.
olsun. kandırılmış. Allah affetsin.

kardeşim..
sen devlet denilen düzenin başındaki adamsın. öyle büyüyünce ne olacaksın sorusuna her gün farklı bir cevap veren 5-10 yaş arası çocuklar gibi karar değiştiremezsin.

koltuk uğruna değiştirecek başka ne kaldı?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar