"ideoloji ile devletin cüzdanı arasında sıkışmak"şeklinde okunmalıdır.

ekonomi, yatırım, sermaye çekimi, istihdam, milli gelir artışı..
devamını gör...
tasvip etmiyoruz reiz. sen sigarayi yasakla, sigaradan sonra bağımlı hale getiren cola fabrikası aç. manevi mevzuya girmeyelim şimdi sabah sabah.
devamını gör...
tasvip ettiğim olay. burada sorumsuz olmanın rahatlığıyla, orada büyük bir sorumluluk altında olmanın farkındaligiyla tasvip ediyorum.

anlamayan anlamasın.
devamını gör...
retee'yi halife, laik demokratik tc'yi de islam devleti sananlar için güzel bir veri. (bak devletin yazdığı gibi yazdım, zıplama hemen)

sevin, destekleyin icabında ama neyin ne olduğunu bilin.
devamını gör...
o açsın, ülkeye yabancı sermaye yatırım yapsın, işsizlik oranı düşsün ama sende bu zıkkımı içme. mesele üzüm yemek mi bağcıyı dövmek mi?
devamını gör...
filistin meselesini coco cola markasıyla eşitleyenlerin çelişkilerini ortaya koymak adına konuşulabilir. onun dışında bu memlekette faaliyet gösteren herhangi bir markanın fabrika açılışını yapmaktan öte bir anlam ifade etmez.

ha bir de; israil menşeli ürünleri boykot etmeyi yanlış veya çocukça bulan birinin, söz konusu durumu da yanlış bulması çelişkidir. israil ürünlerini boykot etmek gerektiğini düşünen ve bunu önemli sayan kimsenin, bu fabrika açılışını doğru bulması da çelişkilidir.
amaan neyse, sanki tutarlı olunca başın göğe eriyor...
devamını gör...
açılışı yapılmıştır bile. geçmiş olsun! sizi böle israil felanla kandırıp oyunuzu alır, sonra da fabrikalarını açar. ülkem nelere kaldı? bir yandan arapların uçakla getirdikleri paralar, bir yandan ülkemizi parsel parsel yahudilere satmalar... hepsini hakediyorsunuz. insanlar hak ettiği gibi yönetilir.

bu arada, ben kamil. 17 yaşındayım. acaip düşünürüm.--- alıntı ---

açılışını yaptığımız meyve suyu fabrikasının hayırlı olmasını diliyorum. yılda 100 bin ton meyve işleyeceği bu üçüncü fabrikanın kazandırılmasında emeği geçen her şeye teşekkür ediyorum. inşallah çürüğe giden elmalar olmayacak. bölgemizdeki meyve üreticileri yeni bir imkana kavuştular. anadolu grubu 110 milyon lira yatırımla içecek fabrikası açtı. bunun da hayırlı olmasını diliyorum.

--- alıntı ---

buradan
devamını gör...
ya pardon meyve suyuymuş coca cola değilmiş! hadi malum haber servisleri cola demeyip meyve suyu diyerek takipçilerini inandırıyor da, sen buraya bunu yazmakla bizi mi kandıracaksın ? bak bakalım anadolu grup ne iş yapıyor ? bırak coca cola üretmeyi adamlar bira da üretiyorlarmış. bir meyve suyu markası verebilir misiniz acaba ? bilelim hangi markayı ürettiklerini...


tabi ya, meyve suyu diyelim biz ona... bunu bile savunan çıktı ya. la n'oldu her coca cola filistin'e bir kurşundu ? bu mesele şunun için önemli; hemen her şeyde olduğundan farklı bir yüz yansıtıyorlar. bu işte olduğu gibi.
devamını gör...
çocukça bir tartışmanın konusu olmuş. ne güzel eğleniyorsunuz la. ben böyle eğlenceleri muhaliflere çok görmüyorum doğrusu bunu da yapmasanız sıkıntıdan kafayı yersiniz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar