cumhurbaşkanının davetini reddeden muhtar

gökhan bahadır'dır. sebebi ise cumhurbaşkanının tarafsızlığını kaybedip partili olması.

trabzon’un vakfıkebir ilçesindeki çarşı mahallesi’nin muhtarı gökhan bahadır, cumhurbaşkanı tayyip erdoğan tarafından gelenekselleştirilen muhtarlar toplantısı için gelen daveti geri çevirdi.

bahadır kararıyla ilgili şunları söyledi: “cumhurbaşkanının temel görevi anayasa’ya uygun davranmak, onu korumak. ama anayasa’yı tanımıyor, saygı duymuyor. tarafsız olması gerekirken, taraflı bir cumhurbaşkanı. taraflı olduğunu 80 milyon görüyor. ayrıca sorunlarının çözülmesi değil başkanlık için ülkemizi kaosa sürükleyen politikalara yer veriyor. muhtar kimdir? muhtar, hiçbir partiye üye olmayan, parti gözetmeyen, kendisini seçenlere ya da seçmeyenlere eşit biçimde davranan biridir. parti ayrımı, insan ayrımı yapmaz. cumhurbaşkanı da konumu gereği tarafsız olmalıdır. ama iki yıldır partili bir cumhurbaşkanı var.

http://www.diken.com.tr/erd...
devamını gör...
uff, çok havalı. yani neyse, komik bi ülke burası.

tanım: muhtarlardan bir muhtar.
devamını gör...
en geç iki gün sonra davete icabet edecektir.
devamını gör...
derhal görevden alınıp yerine kayyım atanması gerekn muhtar. *
devamını gör...
demokratik hakkını kullanan muhtar. ama hizmet alma konusunda bu saatten sonra avcunu yalar. *
devamını gör...
--- alıntı ---

"cumhurbaşkanının temel görevi anayasa'ya uygun davranmak, onu korumak. ama anayasa'yı tanımıyor, saygı duymuyor. tarafsız olması gerekirken, taraflı bir cumhurbaşkanı. taraflı olduğunu 80 milyon görüyor. ayrıca sorunlarının çözülmesi değil başkanlık için ülkemizi kaosa sürükleyen politikalara yer veriyor. muhtar kimdir? muhtar, hiçbir partiye üye olmayan, parti gözetmeyen, kendisini seçenlere ya da seçmeyenlere eşit biçimde davranan biridir. parti ayrımı, insan ayrımı yapmaz. cumhurbaşkanı da konumu gereği tarafsız olmalıdır. ama iki yıldır partili bir cumhurbaşkanı var."

--- alıntı ---

cumhurbaşkanından daha bilinçli ve demokrasiye saygılı bir muhtar. cb ye demokrasi ve idarecilik dersi vermiş.
sadece hazinenin verdiği araç geçiş sayısı garantisi ile özel şirketlere köprü yaptırmakla ülke yönetilmiyor.
devamını gör...
sevse de sevmese de davete icabet etmenin bir saygı, bir nezaket olduğundan haberi olmayan muhtar kardeşimizdir.
devamını gör...
cb halk sectiginden beridir partilidir. bu yuzden taraftir. bunu sebep kasinin ustunde gozun var mevzusu olmus.
devamını gör...
hadi len ordan.
ağzı olan konuşuyor. kalkmiş bi de cb ye ders vermeye kalkmış.
facebook iletileriyle siyasi fikir edinmis kisinin küstah beyani.

reddebilirsin. hakkındır. ama bu açıklama küstahlıktır.
devamını gör...
hazret, zaman zaman bir çok partinin iftar yemeği olsun, açılış davetleri olsun vs. onlara nasıl gidiyor, muhtarın partisi olmaz, muhtar tüm partilere gönül veren seçmenlerden ismen oy alır ve muhtar olur, hiç bir kimse bizim muhtar şu partiden ya da bu partiden diyerek oy vermez. herkese eşit davranır ve işini de layıkıyla yaparsa muhtar seçilir. böyle şovmenlik yaparak değil.
devamını gör...
küfür islam aleyhinde ne bulursa argüman olarak kullanır.

bugün islam olarak rte'yi görüyorlar. aleyhine ne varsa büyüttükçe büyütüyorlar. efenim şimdi kılıçdaroğlu da muhtarları çağırdı onu reddeden bir muhtar yok mudur?
yahut rte aylardır muhtarları çağırıyor birkaçı reddetmiş ne var bunda? kalabalığın haklı olduğunu kastetmiyorum ama olay şudur: pireyi deve yapmak
devamını gör...
ikametgah veriyordur üstüne gelmeyin muhtarıdır.
devamını gör...
öyle ya da böyle, fikirlerine saygı duyulması gereken muhtardır. bu bizim hoşumuza gitmese bile.

fakat yığın muhalefetinin durumu vahim. muhtar için yapılan bu güzellemeler aklıma 2003 yılındaki erdoğan'ın attan düşmesi olayını getirdi. nice güzellemeler yapılmıştı muhalif basın ve sosyal medyada. hatta, "tayyip i düşüren şerefli at cihan" diye sayfalar oluşturulmuş, videolar yayımlanmış, memlekette festivaller düzenlenmediği kalmıştı adına. bir google aramasıyla bu geçmiş komediyi izleyebilirsiniz.

erdoğan'le ilgilenmiyorum. beni ilgilendiren şey muhaliflerin paçozluğu.
devamını gör...
sözlükte alışıla geldiği gibi alışıla gelen isimlerden yine alışıla gelen linç kampanyasına uğramış muhtardır. Allah bilir cumhurbaşkanının haberi bile yok ya da unutmuş gitmiş takmamıştır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar