cumhurbaşkanı tayyip erdoğan’ın 26 şubat'taki doğum günü kutlaması için, aralarında engelli çocukların da olduğu 2023 öğrenci beştepe’deki cumhurbaşkanlığı sarayı’na yürütülecek.
yahu zaten bunca vakittir halka eziyet edildi bu nasıl bir şeydir ki 5 değil 10 değil 100 değil 2023 tane çocuğu bir de aralarında engelli kardeşlerimiz de var iken yürütebiliyorsun? hem sordun mu bakalım onlar senin doğum gününe gelmek istiyor mu? 500 metrekarelik yürüyüş nedir ayrıca? bu çocuklar orduda mı görev alıyor talim mi yaptırıyorsun? koca cumhurbaşkanısın otobüs tutamadın mı ? sonra orada ne yaparsan yap, Allah bilir kaç saat bekleyecekler.
hem o vakte kadar yaşayacağın ne malum ?
kaynak: http://odatv.com/erdoganin-...
devamını gör...
kayank itibari ile doğruluğundan şüphe edilmesi gereken haber.

yalan ise; bu tarz haberleri yazanların ne tür şeyler içtiklerini merak ediyorum doğrusu.

doğru ise ; bu tarz uygulamalar ile cumhurbaşkanının gözüne gireceğini sanan zihniyetin zihinsizliği tartışmaya kapalıdır benim için.
devamını gör...
zamanında 19 mayıs, 23 nisan, 29 ekim gibi seramonileri kınayan ve bu konuda bu tür ıvız zıvırların kalkmasını hatta ve hatta andımızı bile gereksiz gören bir partinin cumhurbaşkanının doğum günü için 2023 tane sıpayı yürütmesi. kardeş siz ne içiyorsunuz? bu kadar çelişkiye düşmek harbiden akıl karı değil! 23 nisanda gidin siz de eğlenin de tam olsun!
devamını gör...
başlık altındaki yazılanlara şöyle bir baktım karşıt görüşlü tanımların hepisi yemiş eksiği. eksi yiyenlere ben de birer artı bastım.
şu anda derdimiz bu değilken neden birilerini şu anda derdii bu olmuştur o da ayrı bir muamma.

sonra diktatör değince auvv. helal olsun ben olsam 2023 çocuk değil tüm türküyeyi aynı anda saygı duruşunda bekletirdim.
devamını gör...
eğer doğruysa;

(bkz: fikir intoksikasyonu)
biri düşünmüş,
biri söylemiş,
biri onaylamış,
biri organize etmiş,
biri yayınlamış.
kimse de bu ne, sebebi ne, nasıl olur, ayıp dememiş.
hiç biri utanmamış.

gelecekte hayretle verilecek güzel bir örnek.
devamını gör...
cumhurbaşkanının doğum gününü kutlamak nedir ki. lan ben kendi doğum günümü bile kutlamıyorum. bu bugüne kadar ciddiye almadığımız, la bi git dediğimiz diktatör yakıştırmasının erdoğan tarafından benimsendiğni gösterir. bak çocukların yürümesi değil (o artık kim jong kıvamına ulaşmak oluyor) devlet başkanının doğum gününün kutlaması diyorum.

not : tabi haberi bir taraflarından uydurmamışlarsa.

devamını gör...
gereksiz olmakla birlikte hepi topu 500 metrelik bir yürüyüştür.

bir nevi gezi gibi bir şey.

aralarında engelli çocuklar da varmış vay diktatör vay diyerek kendinize güldüremeyin milleti.

çocukluğumda bitmek bilmez ulusal bayram yürüyüşlerinde km lerce yürütülmüş biri olarak gereksiz geliyor bana.

ha çocuklar için bir günlük etkinlik olur o bakımdan iyi.
devamını gör...
ülkede erdoğan'ı görmeye can atan milyonlarca çocuk var; onlar arasından seçilmişse bence sıkıntı yok.

ben muhalifim, ancak 13 yeğenim var ve aralarında çocuk sayılacaklarının tamamı böyle bir geziye katılmaya can atar eminim.

siz de fazla dert etmeyin bence, meseleye çocukların sevindirilmesi açısından bakmak daha iyi olur.
devamını gör...
diriliş dizisi konseptli kıyafetler eşliğinde yürüyüş olacaksa desteklediğim yürüyüştür.

öyle okul kıyafetli değil, en azından kafalarında börk olursa reyizin hoşuna gider, bir de dombıra müzüğü.
devamını gör...
kaynak diye ölü bir adamın kahin olduğunu zannedecek kadar psikolojisini bozmuş sözcü gazetesini gösterseniz bile daha inandırıcı olurdu .

devamını gör...
neden herkesin zoruna gitmiş anlamadığım olay..bi küçümsemeler, bi "oha yok artık" lar...cidden komik bu millet....sonuçta cumhurbaşkanlığı tasarrufudur..tayyip erdoğan toplumun her kesimiyle buluşuyor..çocukları da unutmuyor..bence bu yüzden her daim bir numara...bazılarının hayalleri bile bu adamın fersah fersah gerisinde..rabbim yar ve yardımcısı olsun her zaman..amin..
devamını gör...
Allah ını seven defansa koşsuncularda gelmiş: olay çocuk sevindirmekmiş, madem bayramlarda bu çocuklar yürütülüyor burda da yürütülsünmüş.

mesele çocukların yürümesi değil sen hala anlamadın mı?

cumhurbaşkanının doğum günü hangi dönemde okullarından getirilen öğrencilerle törensel bir şekilde kutlandı bu ülkede bu da mı normal sizin gözünüze aklınıza bir perde inmiş Allah hepinizi ıslah etsin.
devamını gör...
halkın sevgilisine sevgisini gösterme biçimi. bence az bile, 2 milyon 230 bin çocuk yürütülmeli. ben de başvurdum ama 21 yaşındayım, çocuk değilim diye almadılar. oysa benim de içimde bir çocuk var.

neyse cumhurbaşkanını çekemeyenler anten taksın, ülkeyi terketsin, moskovaya gitsin falan filan....,

bu halkın tayyip erdoğan sevgisini ve bağlılığını bulandıramazsınız. bu işe itiraz edenler hep paralelci cemaatçi tayfa. cemaatçiler bu sözlüğü ele geçirmiş. biz ak yüreklileri karartmaya çalışıyor. hey yönetim nerdesin. bu sözlük paralel yuvası mı olacak. kahrolsun paralel. her yer paralel dolmuş. skandal....
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar