ilk gördüğümde herhalde bir trol çalışmasıdır diye düşünmüştüm. tamam bu anlamda çok sözler söyledi, ancak işi bu seviyeye getirebileceğini şahsen beklemiyordum. tamam bütün muhalefeti terör işbirlikçisi ilan ettin madem, niye gereğini yapmıyorsun? halkın yarısı, belki de fazlası şu anda zillet ittifakı dediğin şeyin safında. buradan

devamını gör...
bir yerde denk gelmişti bende akboylardan biri hazırlamıştır diye düşünmüştüm ama gerçekmiş. vay ülkemin haline vay, yazık.
ülkede bir seçim oluyor ve getirdikleri noktaya bak. bizden değilsen hainsin. "partili cumhurbaşkanı neden olmaz"ın bir örneği daha, en azından türkiye'de.
devamını gör...
yakıştıramadığım paylaşım.. şehrime gelip yaptığı mitingde “bizimle hasbelkader fotoğraf çekilmiş kişilerin cumhur ittifakında yeri yok” dedikten sonra hayal kırıklığı yaşatmıştı.. olmadı sayın cuhmur reyiz..
devamını gör...
kendi dışındaki parti ve sivil toplum örgütlerini toptan tek kalemde vatan haini görmek veya göstermek nasıl bir ruh halidir.
3-5 belediye fazla kazanmak için yapılacak bir propaganda değil.
gerçek reis bu olmamalı.
devamını gör...
bir cumhurbaşkanına yakışmamıştır. cumhurbaşkanı evet artık bir parti üyesi ya da genel başkanı olabiliyor ama kendi yönetimi altındaki, çıkarlarını korumakla mükellef olduğu ve halkın yüzde elli altmış arasını oluşturan kişiye bu şekilde hitap etmemeli.
devamını gör...
altına imza atan yazarı büyük bir keyifle engellediğim başlık. madem aynı geminin yolcusu değilmişiz, imzasını kendisine saklasın..
devamını gör...
benimde altına imzamı attığım görseldir. görsele yazıklar olsun çekenleri anlamak güç. "zillet" ittifakı olarak tanımlanan kitleyi gerçekten 15 temmuz'da meydanlarda değil bankamatik kuyruklarında gördük. bana darbe gecesi "bunların gerçek olduğuna inanmıyorum başkan olmak için bunları yapıyor" diye yazan arkadaşım 16 temmuz akşamı benden sigara alacak parasının dahi olmadığını borç verip veremeyeceğimi sordu, çünkü parayı çekip migros'da erzağa gömmüş. * Attıkları yalan ve iftiralardan ötürü ödenen tazminatlara, parti içi kurdukları fona girmeyeceğim. Bu ittifakta ki parti başkanlarının iplerinin hala kimin elinde olduğunu bilmeyen varsa gitsin biraz yakın tarih okusun. Son maddeye gelecek olursak Kürdistan tabiri, ortak mitingde Türk Bayrağı açmayı engelleme ve üstüne bir de "Neden Türk bayrağı açmak istiyorsunuz? provokasyon yapmaya mı geldiniz" denilmesi zillet ittifakını destekleyen birinin zoruna gitmiyorsa o da gitsin vatanseverliğini, milliyetçiliğini sorgulasın. Ha, bana kalsa bunların hiçbiri bu kitlede zaten yok da hani öyle bir imaj çizdikleri için belki dolaylı olarak hassasiyetleri vardır. * Bak bak karaktersize bak Türkiye'de bir miting de Türk bayrağı açmayı provokatiflik olarak görüyor! Bir dönem "sini bışkın yıptırmıycız" diye şahlandığını zanneden, haddini aşan eş başkan şimdi içeride kaç cigara içiyordur bilmek isterdim * yani demem o ki acele etmeyin şahsından, partisine kadar hepinize sıra gelecek! *
devamını gör...
bahsedilen geminin çoktan battığını gösteren görseldir.

bir de "aynı gemide falan değiliz" diyen muhaliflere kızıyordunuz. cık cık cık, çok ayıp.
devamını gör...
tweet cumhurbaşkanlıgı hesabından degil, erdoğanın şahsi tweet hesabından atılmıştır.
yarın çıkıpta cumhurbaşkanı atmadı, tayyip erdoğan attı diyenler çıkabilir.
sonuçta suç işlediği gerçeğini değiştirmez.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar