1 kuruşunu dahi görevi dışında bir işe harcadıysa millet olarak haram etmesini iyi biliriz.

devlet işi için devletin mumunu, özel işi için kendi parasıyla aldığı mumu yakan hz.ömer'in hesap vereceği ahiret varken kimse burnunuzu sokmayın demesin... sanki ilahi bir varlık kendisi... ilahi olmasa bile sahabeden üstün sanki...

babasının parasını harcamıyor tayyip bey...

hesabının en ince ayrıntısına kadar verilebilmesi gereken harcamadır. milletin parası o para. susarsak niye sustun diye ahirette bize de sorarlar hesap.
devamını gör...
başlığı tekrar okuyoruz.
cumhurbaşkanının demiyor, cumhurbaşkanlığının diyor.
yani cumhurbaşkanlığı bünyesinde bulunan kurumların işletme giderleri, personel giderleri, iaşe bedelleri, taşıt -bina, alım, bakım-onarım, akaryakıt, enerji vb giderleri .... uzar gider.
haksız yere harcadıysa hesabını verecektir tabii.
ama haksız yere eleştirenler de (hatta eleştirmek değil, algı için yorumlayanlar da) hesabını verecek bu böyle biline.
devamını gör...
topu topu 166 milyon dolar harcamışlar herkeste bir afra tafra sanki memleket elden gidiyor. ya sadece 166 milyon hiç mi vicdanınız yok? kuru 4.50'den alınca 166 ediyor ama tl yazınca çok ben ondan dert etmiyorum. sizde herşeyi dolar ile yazın gözünüzde büyütmeyin.. !
devamını gör...
ima yoluyla bile değil, açık açık "yendiği" iddia edilen para.
hadi kafiri geç, onun iftira gibi bir derdi yok, geniş işkembesinden sallayabilir. peki ya müslümana ne demeli? elinde ne gibi bir delilin var da yedi diyorsun? nasıl bu kadar eminsin? beraber mi yediniz yoksa?

geçiniz böyle ucuz haberleri. 90 senedir aynı teraneler üç uçak dolusu altınlar, tır yüküyle dolarlar falan. yeter lan yeter. sizin yapacağınız muhalefetin içine tükürsünler.
devamını gör...
reis harca tamam da biz ay sonunu zor getiriyoruz, nasıl olacak bu iş? şu örtülü ödenek işi de tuhaf yani, örtülü ödenek masrafı kadar karşılıksız para basın ne olacak! tabi işler böyle yürümüyor...

bu örtülü ödeneğin hesabını vermek de öyle kolay değil galiba. ki satıştaya bilmem ne denetleme kurullarına toptan kapalı...
devamını gör...
günlük 6 milyon harcamış, çıkarttığınız gürültüye bak. ne yapsın itibardan tasarruf mu etsin?

edit: adamın tazminatı ödenmemiş örtülü ödenek harcamasını günlük 7 milyona çıkaralım. tazminatın ödenmediyse dava açarsın, haklıysan söke söke alırsın.
devamını gör...
bu kadar da acımasız olmamak lazım
cami yaptırmıştır, imam hatipler ve kuran kursları açmıştır bence çokta şey yapmamak lazım.
sonuçta örtülü biz bilemiyoruz nereye kullandığını.
devamını gör...
(bkz: sayısal olanla değil siyasal olanla ilgileniyoruz)

ak parti sözcüsünün yukarıdaki açıklamasını öğrenince yüreklerimize su serpen durumdur. bu açıklamayı bir daha çıkmamak üzere akıllarınıza yerleştiriniz lütfen. evlerinizin duvarına asınız. görebileceğiniz her yerlere not ediniz, ola ki şeytan unutturmaya kalkar, siz muhakkak hatırlayınız. sayısal olanla ilgilenmiyoruz, onlar siyasal olanla ilgileniyorlar ve her şeyi güllük gülistanlık hale getiriyorlar. lütfen sayılarla uğraşmayın siz de. adam ak parti sözcüsü, sözünü dinlemek için daha ne bekliyoruz.
devamını gör...
ben en çok meydanlarda atılan satranç takımlarını merak ediyorum. onların parası bu gidere dahil mi? dahilse hangi kalem altında gösteriliyor?

a) kültür ve eğitim yatırımları
b) temsil ağırlama ve organizasyon giderleri
c) piyonların görevi şahı korumaktır ilkesince bilinçlendirme çalışmaları
d) al ulan cahil, kültürlen!
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar