cüneyt arkın

bir film çekimi sırasında, tekme ile vurması için örülen duvara "ya bugünlük bu kadar yeter, yarın devam ederiz" deyip de; duvarın çimentosu kuruduktan sonra vurunca ayağını kıran süper kahraman.
devamını gör...
oynatıldığı filmlerde canlandırdığı karakterler sonucu müslüman türk halkında açtığı yara, timurdan da, kazıklı voyvoda'dan da daha büyük olan, ne tarihin ne de gelecekte iktidara gelecek müslüman türklerin affetmeyeceği adam.

fetihlere giderken uyuya kaldıkları tarlalardaki otları atlarının yediğini görüp de birer gümüş para bırakan asil akıncıları, karı-kız hastası, sarhoş birer hayal kahramanı gibi gösteren, rezil yapıtlarda baş göstermiş, internet icad olduğundan beri gördüğümüz ortalama ergen halk çocuklarının aklındaki osmanlı hayat tarzına bu şekilde yön vermiştir.
ha eğer diyen çıkarsa o oynamasaydı başkası oynayacaktı diye derim ki ''o zaman başkası oynasaydı!''
yaşlandıktan sonra uzun yıllar alkol tedavisi görmüş, bir dönem buzdolabı tekmelemiştir.
bu aralar dine döndüğü söylenmektedir. inşallah o din islam dinidir.
devamını gör...
bizansı tek başına dize getiren battal gazi ruhu taşıyan ünlü türk büyüğümüzdür. gün itibari ile felç geçirmiş olduğu medyadan takip edilmiş olup acil şifalar dileriz.
devamını gör...
eskiden alkolik olan artist, suan insanlığın zehirlenmemesi icin çaba gösteriyor, içki ve eroinin düşmanı durumunda, saygı duyyorum; ancak asıl manevi yaralara ilaç olması gereken ahlaki degerleri de hiçe sayarcasina, ahlaksız filmlerde rol alan aktörümüz.
örnek: çılgın dersane
devamını gör...
bir zamanlar surdan sura atlayan, yapmadığı hareket kalmayan ama şimdi felç olup elleri ve ayakları tutmayan sinema sanatçımız. dünya hayatı böyle... doğuyoruz, yaşıyoruz ve ölüyoruz. her insan bir ibret vesikasıdır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar