cüneyt çakır

#spor  #özgürler 

türk futbol hakemleri arasinda en rezili, en dengesizi. oyunu okuma yetenegi düsük. kontrolu saglamak icin habire kart kullanir, maci mahveder. federasyon ve hakem kurulunca korundugunu düsünmekteyim. yoksa bunun gibi basiretsiz, celimsiz birisine mac verilmesi akil kari degil. yönettigi maclarda besiktas'i kartlar ve adil olmayan kararlarla bicmesi ile taninir. taraftarlarca en cok hatri sorulan hakemlerdendir.
devamını gör...
eski hakemlerden serdar çakır'ın oğlu.

27 şubat 2008 galatasaray fenerbahçe maçındaki yönetimi kelimenin tam anlamıyla iki takım içinde rezaletti.

geçmişine bakıldığında bir sürü hadise var. kırmızı kartsız maçı yok gibi bir şey.

fifa'da yıllar sonra ilk kez 1. kategoriye yükselen bir hakem olmasına rağmen yönettiği derbi maçlarının hep olaylı geçmesi düşündürücüdür.

bu hafta yöneteceği dev maç için:
(bkz: 28 mart 2010 galatasaray fenerbahçe maçı)


devamını gör...
bu akşam barcelona maçında sahaya çıkıp aslanlar gibi görevini yapacağından emin olduğumuz hakemimiz. yardımcıları bahattin duran ve tarık ongun dördüncü hakem ise süleyman abay.
devamını gör...
åžampiyonlar ligi f grubunda chelsea ile spartak moskova arasında oynanacak müsabakayı yönetecekmiş bu seferde anlamıyorum uefa hakem delegasyonunu bazen öyle maçlar yönetiyor ki, futboldan soğuyorsunuz...
devamını gör...
hakem yokluğundan fazlaca abartılan hakem. ayrıca ingiltere-gana arasında oynanan hazırlık maçını yönetmesi için ingiltere'den davet aldı. nemrut yüzlü biri sevmiyorum. bünyamin gezer bile daha sempatik.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar