çünkü çaldılar

binali yıldırım beyanıdır.
bana kalırsa bin ali bey bunu söyleyerek genel başkanıyla çelişmekten parti disiplin kuruluna sevk edilmelidir. zira, erdoğan demiyor mu hep bu cehapeliler 3 koyun güdemez. her yanından iktidar tarafından kuşatılmış bir seçimde nasıl olabilir de cehape oy çalabilir o zaman?

peki neden seçim iptal edildi? zira birileri çalamadılar. zira eko başkanın tatlı dili, istanbul'da her etnik kökenden ve sınıfa mensup insandan, çalınarak kapatılamayacak kadar oy aldı.

medya gücünün yüzde 95'inin akp'de olmasına rağmen yurttaşlarımız bu hükümetle böyle giderse giren şemsiyenin daha beter kapanamayacak boyutlarda olacağını anladı.
devamını gör...
başta çok basit demesi suni bi laf olduğuna dalalet. binali yıldırım tonlaması değil bu. gençlik kollarının aklına gelmiş sn. başkanım arkadaş böyle diycek siz de böyle deyin demiş. o da kabul etmiş. istemediği halde ibb adaylığını kabul ettiği gibi. istemediği halde kazandık açıklaması yapmayı kabul ettiği gibi.

binali bey tarih seni belki ak partililer için sadık/vefalı yazacak ama geri kalan için bu süreçte karizman sıfıra indi.
devamını gör...
cumhurbaşkanı konuya açıklık getirdi ve çalma konusunda açılım yaptı.

"sandık kurulu başkanları hukuksuz olarak atandı, hırsızlık dediğimiz budur."

bir kaç sorum var. sandık kurulu başkanlarını ysk atıyor, bu konuda seçimi kazanan adayı ve partisini suçlamak, hırsız demek neyin gereğidir? o zaman 'çünkü çaldılar' cumlesindeki özne ysk değil midir? secimi iptal gerekcesi kendiliğinden degillenmiyor mu? demokrasi demokrasi denilip duruluyor, sahi Allah aşkına sizin tanimladiginiz demokrasi nedir?
devamını gör...
yıllardır chp'nin en çok kullandığı kalıplardan biri çalmakla suçlamaktır. çaldılar, hırsızlar, ayakkabı kutusu, gemicik vesaire.

bunca yalan ve iftiralara yıllar sonra evladını gören anne gibi sarılıp şimdi benzer bir durumda karşı tarafı taşa tutan kişiler aynı kişiler olmasa çok güzel olurdu aslında.

ak parti'nin kullanmasını ise kınıyorum. çünkü chp asla çalmaz. sütten çıkmış ak kaşık. *
devamını gör...
(bkz: hırsız her evde hırsız yaşar sanarmış)

kusura bakmayın ama hırsızlık konusunda son konuşacak parti ülkede yolsuzluk,hırsızlık,rüşvet gibi konularda literatürü baştan aşağı değiştiren akp rejimidir. doğal olarak onlardan "çalmak" gelince insan ister istemez "kendilerinden mi bahsediyorlar acaba?" diye şüpheye düşmekle haykırarak kahkaha atmak arasında bir tereddütte sıkışıp kalıyor.

üstelik bunu da "tipine bakarak akp'li olduğu anlaşılan insanlara pusula vermediler",kamu görevlisi olmayan sandık kurulu başkanları atandı(başkanları atayan da chp ya da mozambik hükümeti) gibi akla ziyan insan aklına hakaret mahiyeti taşıyan tezat ve mantık hataları ile dolu ifadelerle birilerine iftira ediyorsa da insan "siz bizimle dalga mı geçiyorsunuz ağalar?" diye hafiften de bir sinirleniyor.

tamam anlaşıldı.siz kazanana kadar seçime devam edeceğiz.anlaşıldı bilal efendi'nin okçuluk vakfına akıtacağı milyonlar,akp kadrolarını finanse edecek en büyük gelir kapısı kapansın istemiyorsunuz.yan kapınız ankara kapandı da 180 milyonluk ihaleyi 1 milyara vermek gibi işgüzarlıklarınız tek tek patlıyor.ana kapı da patlarsa millet uyanır diye korkuyorsunuz.ama bari biraz üsturubu ile biraz kılıfına uydurarak yapın be.siz eskiden iyi yapardınız böyle işleri.
devamını gör...
daha dün 1 milyar tl'ye yapilan işin mansur yavaş tarafından 188 milyon tl ye yapılmasi gibi bir baslık vardi.
şimdi bazı kardeşlerimiz diyecek ki 188, 1'den daha büyük o yüzden calan kisi mansur yavaş.
hea konu illa çalmaksa bazı belediyeler el deģıştiginde herkes belediyenin borcunu yazdigi bir afis asti hatta ittifak partileri olan mhp'li belediye baskani bile asti akp'den aldigi belediyenin borclarini o yuzden kim daha iyi calar tartismayalim isterseniz.
trafoya kedi girmesi var, kpss sinavi olaylari var. bunca konuda mimliyken hala cikip "cunku caldilar" demek biraz yavuz hırsız ev sahibini bastırır gibi oluyor.
neyse evet caldilar ama goynumuzu diyoz biz.
devamını gör...
madem caldilar, tutukla o zaman.. bu cok buyuk bir suc degil mi? diyorsun ki bu adam hirsiz ama ayni adamla tekrar yarisa giriyorsun..

en cok uzuldugum konu, milyonlarca insani aptal yerine koyuyorlar ve bu insanlar cidden aptal gibi koru korune inaniyor..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar