cyle larin

beşiktaş'ın orlando city'den 4+1 yıllığına transfer ettiği 22 yaşındaki kanadalı genç forvet. geçen sezon çıktığı 28 maçta 12 gol ve 3 asistlik performansı var. beşiktaş'ın bu çocuğa ödeyeceği para da şaka gibi. sezon sonuna kadar 500 bin euro. sonraki sezonlarda da 1,5 milyon euro. bu çocuk eğer başarılıysa, şenol hoca da bunu biraz parlatırsa bir nebze de olsa cenk'in boşluğu doldurulmuş olur.
devamını gör...
beşiktaş tarafından transfer görüşmelerine başlanıldığı kap'a bildirilmiş futbolcu.

yalnız bazı haberler var bu arkadaş hakkında ;

--- alıntı ---
futboldaki başarısı kadar özel hayatıyla da gündeme gelen bir isim...
orlando city'de takımının en skorer ismi olan kanadalı oyuncu, geçtiğimiz yaz madde etkisi altında araba kullanırken yakalandı. orlando'daki florida otoyolu'nda ters yöne giren ve hızlı bir şekilde seyreden kanadalı futbolcu polisler tarafından durduruldu. gerçekleştirilen kontroller sonrasında oyuncu, madde etkisi altında araba kullanma suçuyla gözaltına alındı. alkol-uyuşturucu madde kullandığı suçlamasıyla karşı karşıya kalan larin, bir süre cezaevinde kalıp çıktı. madde kullanımı ve davranışsal sağlık programı doktorları tarafından değerlendirmeye alınan futbolcu, bu yüzden takımı orlando'nun üç maçını kaçırdı.
--- alıntı ---

buradan

diğer takım taraftralarınca tinerci vb benzetmelere tabi tutulan beşiktaşlılar böyle bir futbolcu için ne diyecekler bakalım.
devamını gör...
bu futbolcuyu da aldıktan sonra beşiktaş jk ismini tarlabaşı mahallesi gençleri spor klübü olarak değiştirmesi için önündeki tüm engeller kalkacaktır.

fikret orman bir mahalle abisi gibi mahalledeki müptezellerinden bir takım oluşturup onları uyuşturucan uzak tutmak için çaba harcıyor.
devamını gör...
hava toplarında çok etkili birine benziyor ama besiktasin son yıllarda geliştirdiği akıcı oyun içinde pek yeri yok gibi hissediyorum. cenk mesela bu akıcı oyun içinde kendini müthiş geliştirdi ve sonuç ortada.
muhtemelen kendisi kiralık olarak bir takıma gidecek ve haziran ayında takıma dönecek gibi hissediyorum.
bayern maçlarına larin ile çıkmanın şu an için bir manası yok.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar