cznburak

kebap gang şarkısı tarafından acayip etki altına alindigim şahsiyet. hayır ben et bile yemem, ateşten çok korkarim,inek desen benden büyük/küçük her türlü hayvandan bı tırsar bı cekinirim , burak beyin de gül yüzü için izlemedigime göre bu klipte /şarkıda bişey var arkadaş. resmen efsunlandim, kendi kendime kebap gang kebap gang kebap gang yo,if u wanna know where to eat in ıstanbul yo diye diye dolaşıyorum. hayır ankara'dayım bı de. gece başıma sarımsak koyup sabah da güneş ışığına çıkarsam bu vampirik saldırıdan kurtulurum diye ümit ediyorum.
devamını gör...
iki gün önce farkettiğim kebap ustası.

nusret'in gudubet suratından ve monotonlaşan instagram paylaşımlarından bıkmıştım. iyi geldi bu burak.

yalnız nusretin gudubet suratı ile bunun samimiyetsiz gülüşü ölesiye kapışır.

dünyadaki en önemli işlerimin başında gelen yemek konusunda nusret'ten daha fazla marifetli kardeşimiz. hatay'a yolum düşer umarım.
devamını gör...
valla öyle gıcık oluyorum ki keşfetimde falan çıkıyor bazen. pide üzerine yazılan isimleremi yanayım et şovlarına mi bilemedim. ve çoğunluk müşterileri arap, türkler de çok sever malum arap tarzı abartı gösterişli şeyleri seven milletiz halbu ki komşusu açken tok yatan bizden değildir diyen bir peygamberin ümmetiyiz. bu gösteriş bu avamlık bu görmemişliğin sonu yok gibi aksine daha nasıl abartsak neler yapsak diye düşünülüyor ve benim midem bulanıyor bu arap özentisi gösteriş meraklısı insanlardan toplumlardan.
devamını gör...
künefenin peynirini evin bilmem kaçıncı katından aşağı sarkıttığı, tencere tava demeden mutfak gereçlerini nusret edasıyla sağa sola fırlattığı videolarını hayretle izlediğim bol reklamı ile tanınmış samimiyetsiz gülüşe sahip; "yabancı dil" kulanarak yaptıkları reklamından utanç duyduğum insan tanesi.
devamını gör...
ilginç gülüşü hariç bir sıkıntı olmayan adam. hedef kitlesini belirlemiş ve onların çapında kaliteli işler yapıyor. derviş bizi kebap yemeye götür.
devamını gör...
tam bir görgüsüz. mide bulandıran insanlardan biri daha. kendisi belki ülkemizi güzel tanıtmak istiyor bilemem ama bu şekilde kazan kazan yemeklerle devasa pidelere isim yazmakla daha küçük düşürüyor. o yemeklerin çoğu ziyan oluyor gibime geliyor. yap yine yap ama normal tencere tavayla yap.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.