d&r

#özgürler 

deli indirim var gençler, söyliyim de yok biz duymadık, bilmiyoduk olmasın. nice klasikler var ki dvd si 9.99. yalnız the lord of the rings the return of the king yok, onu aramayın bitmiş :( .
devamını gör...
kitap harici sipariş vermenin çok riskli olduğu site. ayın 10'unda çıkış yapan bir oyunu o tarihten önce sipariş ettim. sonra oyunun çıkışını 14'ü ve 15'ine ertelediler. oyun çoktan 10'unda çıktı millet oynadı, biz hala kargo bekliyoruz. bu akşam kargo yola çıktı artık ne zaman gelir bilinmez. ön siparişin bir anlamı var sonuçta. ön sipariş verince oyun çıktığı gün elinde olmalı değil mi? paramızla rezil ediyorlar bizi.
devamını gör...
cevahir'deki büyük şubelerinde dahi aradığın kitabı bulamadığın, satış danışmanlarının zaten çok yardımcı olamadığı kültür sanat mağazası. bu sebeple biz de http://dr.com.tr'ye üye olduk, bkm express'e bankamatik kartını tanımlayıp üç kitap sipariş ettik. bakalım kaç gün içinde teslim alacağız?
devamını gör...
hiç sevmediğim, hizmetini de beğenmediğim kitap, albüm vs satan mağaza. başka bir yerde bulamadığım için bir albüm sipariş etmiştim buradan, beş iş günü dediler; üç çarpı beş iş günü geçti hala kargoya veremediler. bekle Allah bekle. düşündükçe sinirleniyorum.
devamını gör...
çalışanlarına alışveriş yapan bütün müşterilere "dr kartınız var mı?" sorusunu sordurup zulmeden mağaza. yahu adamın dr kartı varsa eşşek değilse söylesin kartı olduğunu. hem çalışanlar mağdur hemde bu karta sahip olmayıp bu soruya muhatap olanlar.
devamını gör...
mağazası yerine internet sitesinden alışveriş yapılırsa fiyatları uygun yer. zira tavsiye edilen satış fiyatı üzerine dahi etiket yapıştırarak kitapların fiyatını artırmaktan çekinmiyorlar. aynı kitabı mağazadan 50 liraya almak yerine sitesinden 10 liraya aldığım olmuştur.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.