dacia duster

dacia cipi. uygun fiyatıyla piyasada yer edindi bile. 33 binden başlıyor ve 47.600 liraya kadar gidiyor. dizelleri için öngördükleri 1.5 motor az gibi geldi bana. cip sonuçta, biraz daha büyük motor olabilirdi. bari 1.6 yapsaydınız, vergi aynı nasılsa. 1.5 dizellerin 90 ve 110 beygirlik alternatifleri mevcut. ayrıca 1.5, 110 bg ve 4x4 olanı için ortalama 5,6 litre yakıt tüketimi öngörmüşler 100 km'de.

http://www.cogitosozluk.net...
devamını gör...
bozuk, kasisli yollar için ideal suv modeli. fiyatı diğer suvlara göre ucuz bir de dizelse yakıt tüketimi 5'e kadar düşüyor. tabii diğer markalarla çok karşılaştırmamak lazım, sonuçta kalite belli ama gördüğüm kadarıyla arazi şartlarına dayanaklı ve kullanışlı bir 4 çarpı 2. 2.el piyasası da iyi. elinizde kalmaz yani.
devamını gör...
dacia nın küçük motor hacimli dizel arazi tipi aracı. hem yerden yüksektir hem 4x4 tür ama jip vergisi yoktur. otomatiği yok. çok ilginçtirki ikinci el piyasası düşmekten ziyade son 5 yılda acayip fırlamıştır. 2013te yazılan ilk tanımda geçerli olan fiyatlar hala aynı 2012 modellerinden iyi bir şey düşürmek istiyorsanız 35bini gözden çıkarmanız gerek. aynı özellikte daha ucuz bir arazi tipi almak isteyenler için :

(bkz: honda hr-v)
devamını gör...
sağlam, renault un, sadece ayhnı adı taşımayan yarı jip arabası. araba performansı gayet iyi olduğunu bildiğimiz yalnız yakıt tüketimi konusunda kullanıcı deneyimine ihtiyaç duyduğumuz araç. kaç yakıyor arkadaşlar bu duster?
devamını gör...
alanlar memnun hatta bi tanıdığım kaza bile yaptı.işçi servisi ile çarpışmış çarpışmanın şiddetinden servisin koltukları sökülmüş emniyet kemeri takmadığı için öldü taksaymış ölmeyebilirmiş yani araç baya sağlam.doblo gibi bir araç yerine binek bir alternatif olarak görüyorum.ama renaultun pahalı servis ve bakım stratejisinden dolayı almak istemem.fiat servis fiyatları daha ucuz..
edit ellerinde torostan kalan koltukları kullanmışlar yoksa bir tane alıp eşek niyetine kullanmayı düşünüyordum
devamını gör...
papa'nın yeni makam aracı .
araç papa için 30 mm aşağıya çekilmiş ve açılan üst tavanı biraz daha genişletilmiş. buradan

trilyonluk mercedes yerine bizim diyanet işleri başkanının bunu kullandığını düşünsenize lan kıyamet kopar valla .

ayrıca yukarıda fakir jipi denmiş ama biz fasfakir olduğumuzdan onu bile alamıyoruz .

(bkz: popemobil)
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar