neresinden tutsan elinde kalır bir icraat. inanılır gibi değil. dağa taşa yansıyan gölgeyi bile satar olduk, he bunda bir hikmet vardır diye imana gelen olur belki.
ciddi değildir dedim ama gayet ciddilermiş. hiçbir şeye benzetemedim ben. ne portreymiş arkadaş, gölgelerin gücü adınaaaaa! gölgelerin atatürk portresine benzediğini düşünüyorsanız 0800 736 no'lu telefonu arayın, hemen koruma altına alıyoruz. - kutsal 7:30 ve 15:30 gölge saatlerinde kutsal portreyi görmek için lütfen randevu alınız. saygı duruşuyla saat 15:30'a giriyoruz. o saatlerde çevre içersinde yiyip içmek, dışarıdan yiyecek getirilmesi yasaktır.- düz, çorak araziyi değrrlendirme yöntemimidir nedir. ileride milleti atatürk silüeti göstermeye mi götürecekler ama kuş bakışı görünüş lazım, yanına bi de pist mi eklesek. ilahi gücü tepeden görüp atatürkçü olmaya tepeden şükür etsek. acaba zeki müren de bizi görecek mi hakket.
devamını gör...
sözkonusu silüet ataya değil bana benziyor.

şahitlerim var!

sözlükte beni tanıyanlara noter huzurunda ıspatlayabilirim!

böylelikle hem bakanlığa hem de dağın kendisine silüetimi kullandıkları için telif davası düşünüyorum!
devamını gör...
çevre ve şehircilik bakanlığının fikirtepe'de sürmekte olan kentsel dönüşüm faciasına el atmadığı zamanlarda, deprem ve konut sağlamlığı ile ilgili proje üretmediği zamanlarda, ortalığı mahveden çalışma sonrası kaotik durumları düzeltmediği zamanlarda neyle meşgul olduğunu öğrendik. artık hiç kızmam, eleştirmem çünkü çok çok önemli işler peşindelermiş. fikirtepe'dekiler de çadırda yatsın.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar