türkiye'nin başbakanıdır. (tayyip e. değil diğeri)

şehit sayısı çok yüksek. son yılların en acı haberi gelmiş. saat 16:00 civarı. milli maça 3 saat kala. ama bakıyoruz başbakan ahmet hoca maçta yerini almış. şehit haberleri için toplantıya daha var demek ki.

ama daha vahim bir görüntü var ortada: başbakanın önünde masum, durgun, üzgün bir çocuk. sonradan öğreniyoruz kim olduğunu terör saldırısında şehit olan asker oğluymuş!!!

neden orada olduğunu bilmeyen, tüm maç durgun bir şekilde sahaya bakan, alet edildiği reklamın farkında olmayan bir yetim ve arkasında her gole sevinen bir başbakan. o arada da saldırıda her geçen dakika artan şehit haberleri.

varın ülkenin halini siz düşünün...

devamını gör...
adam maç bitmeden gitti demek ki sonradan haberi oldu. sizin yapacağınız algı operasyonuna tükürüyüm. herkes biliyor bu adamın duyarsız olmadığını.
devamını gör...
haberi aldığı gibi staddan ayrıldığından haberi olmayanların beyanıdıhttp://r.maç sonundaki o görüntü de ilk yarıdandır.

hükümeti eleştiriyor, suçluyor, elbetteki haksız buluyoruz.ama doğru gerekçelerle.
devamını gör...
ekşiyi açın bakın saat 19.56da birisi ilk entryi girmiş o da orada askerlik yapan arkasından aldığı duyumu yazmış.he eğer twitterdan her paylaşılana göre hareket edeceksek oooo.

devamını gör...
başbakanın sosyal medya ya göre hareket ettiğini zanneden akılsızların eleştirdiği durum.

pkk sitelerine bakarsan her türlü yalan dolan dönüyor bir başbakan pkk haber sitelerine göre mi hareket edecek? sizin ki eleştiri değil düpe düz karalama.
devamını gör...
bu haberin kaynağı pkk siteleri. hatta çatışmanın 16'da bittiğini 18'de ilk haberin geçildiğini pkk sitesinden kaynak gösteriyorlar. bunu iddia eden ulusalcıların çıkış noktası bile bu. o kadar gerizekalılar ki o askerleri şehit eden pkk'yı kınayacakları yerde pkk'nın propagandasına yumuldular. pkk'nın o askerleri şehit etmesi konuşulmuyor başbakan'ın şehit haberleri varken maç izlemesi (güya!) konuşuluyor.

güvenlik uzmanı mete yarar bu konuyu açıkladı. bölgeye destek kuvvetler hava muhalefeti ve çatışma sebebiyle geç gidiyor. o sırada yaralılar da var. yani ortalık ana baba günü. aynı pkk siteleri 18'de haberi verdik derken 19'da çatışmaların bittiğini söylüyor. yani atlatma haber yapmışlar propaganda için.
başbakan'a şehit haberini tam olarak sahih biçimde vermek için teyit sürecini ve ona engel olan koşulları da düşünün.

ya arkadaşım muhalif misin ne haltsın ne ..k yersen ye de insafın olsun be kardeşim. he evet şehit haberleri varken kahkahalar attı başbakan. öyle kötü insan. tam bir jr. şeytanın cisme bürünmüş hali.
muhalifsiniz diye muhalefet ettiğinizi hakkaniyetten nasibini almamış şekilde şeytanlaştırmak size mübah tabii.
devamını gör...
herkes tarafından saldırı saati üzerinden savunulan fakat şehit çocuğunun maça götürülmesi ve çocuk önündeyken gollere sevinen başbakanın görüntüsünün hiç konuşulmadığı durum.

(bkz: bak oraya resim koymuşlar)
devamını gör...
ahmet davutoğlu'dur.

kendisi 6 eylül 2015 türkiye hollanda maçı'na ufacık şehit çocuğunu götürmüş, yanında oturtmuş ve kameralara poz verip şirinlik yapmaya çalışmıştır.

istismarın dibine vuran bu amca vatandaştan "asıl marifet çocuğu maça babasıyla götürmektir" şeklinde bir ayar yese de muhtemelen umursamamıştır.
devamını gör...
hain saldırıcı olacağını bilseydi sempatikliğin ters, tepeceğini bilseydi böyle şeyler yapmayacak olan başbakan.
devamını gör...
hala bu durumu savunan akp fanatiği insanları görmek gerçekten üzücü. internete erkenden düşmüş bir haber var ve gerçekliği ortaya çıkıyor. halkın olan bitenden haberi oluyor ancak başbakanlığa bağlı mit'in ve tsk'nın bu durumdan haberi yok. başbakana haber vermiyorlar ne garip. sizce bu inanılacak bir şey mi? varsa böyle bir şey bu kurumların tepesinin tamamen görevden alınması lazım.

tanım: maçta gayet mutlu gözüken ahmet davutoğlu'dur.
devamını gör...
bu nasıl bir yaklaşım, Allah hepimize hayırlı bir akibet versin. üzülüyorum gerçekten şu adam için yazılanlara. yahu bu adamın kalbinden geçenleri, içinin nasıl yandığını
biliyor musunuz? ayıptır, günahtır. biz böyle tecessüs bir yaklaşımda olduğumuz için o şehitlerimiz ahirette hepimizden şikayetçi olacak ve bu devrin rahat müslümanları olarak bunun hesabını Allah huzurunda vereceğiz. Allah bizlere merhamet etsin, onun bize emrettiği her türlü cihattan kaçtığımız için...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar