dalin

akıllara kazınan bebek şampuanı markası. göz yakmama özelliğinden dem vurur.aileler bu şampuanla yıkadığı çocuklarının altın gibi ışıldayacağını sanır.

devamını gör...
--- alıntı ---

dalin markası, bilim ilaç’ın da kurucusu olan eczacı adil karaağaç tarafından, kopaş kozmetik pazarlama ve sanayi a.ş. bünyesinde 1983 yılında yaratıldı.

markanın hedefi, saç ve cilt bakımında yetişkinlerden farklı ihtiyaçları olan bebeklere özel, ilaç titizliğinde geliştirilmiş ve üretilmiş, hem kaliteli, hem de ulaşılabilir fiyatta ürünler sunmaktı.

ilk olarak göz yakmayan bebek şampuanı, bebek pudrası ve bebek sabunu annelere sunuldu. dalin ürünleri, ilk günden itibaren çağının ilerisinde bir titizlikle üretilmiştir. dalin üretim tesisi, türkiye’de kozmetik sektöründe ilk gmp (good manufacturing practice – iyi üretim uygulaması) sertifikası alan üretim tesisidir. annelere sunulan kalite ve bunun sonucu olarak nesillerdir süregelen güvenin belkemiği, qas (quality assurance system – kalite güvence sistemi) ile güvence altına alınmıştır.

--- alıntı ---
devamını gör...
bebek şampuanı olarak kısıtlanmış şampuan. halbuki yetişkinler de kullanabilir. diğer şampuanlar gibi birçok kimyasalı içermediğinden ötürü daha sağlıklı olsa gerek. *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar