damadın burnunu kıran fotoğrafçı

#haber 

malatya'da bir düğüne giden düğün fotoğrafçısı onur albayrak geline kaç yaşında olduğunu sordu ve 15 cevabını oldu. fotoğrafçı bunun üzerine "çocuk gelin fotoğrafı çekemem" diyerek tepki gösterdi ve damat ile tartışmaya başladı. tartışmaya kavgaya dönüştü, fotoğrafçı damadın burnunu kırdı.

"iki gündür bu haberi görüp gerek arayan gerek mesaj yazan tüm dostlara teşekkürler. evet, maalesef durum bu. keşke yaşanmasaydı ama yaşandı. bir daha olsa gene "çekmiyorum" der miyim? evet derim. kimse kusura bakmasın, çocuk gelin de çocuk istismarıdır benim gözümde ve hiç bir kuvvet bana o çocuğun gelinlikle fotoğrafını çektiremez. çocukların saçına duvak takılmaz, kır çiçekleri ile süslenmiş taçlar takılır ancak. saygılarımla"

haber
devamını gör...
adamin hasi fotografcidir.
ulkede guzel seyler de oluyor...
devamını gör...
çocuk gelinliğin net bir yaşı yok.
eskiden 15'lik kızlar sağlıklı ve erişkin olurdu evlenirlerdi.

şimdi bu yaşa tamamen itiraz etmek gereksiz duyar kasmak oluyor.
kimi zaman da barbarlığa dönüşebiliyor.

örf ve devlet izin verdiyse, doktor hakim müftü izin verdiyse, aileler, evlenenler izin verdiyse o fotoğrafçıya halt etmek düşer.
devamını gör...
bildiğim kadarıyla onyedi yaş için bile aile izni isteniyor. bu ne demek yasal olarakta onbeş yaşında olan birinin evliliği mümkün değil. ha bu çocuk kızı seviyordur o vakit bir zahmet hem beden hem yaş şartları olgunlaşana kadar bekleyecek.
devamını gör...
helal olsun. Allah bereket versin 18 yaşını geçmiş insanların düğün fotoğraflarını çeksin bol bol inşallah.
devamını gör...
ellerine sağlık dediğim fotoğrafcı. 15 yaşındaki çocuğun yeri nikah masası değil okul sıralarıdır. daha kendi çıkardığını toplayamayan çocuktan eş mi olur? inşallah o çocuğu evlendirmeye kalkanlar cezalarını bulur.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar