danisman.anne

tuğba şen isimli kadın, açtığı instagram hesabı üzerinden kendisini psikoterapist olarak tanıtıyor ve bir seansta kaygı ve panik bozukluğunu tedavi ettiğini söylüyor.
bir meslektaşı (!) diplomasını soruyor bunun üzerine de soruyu soran muhatap tehdit edilmeye başlanıyor. kadının diplomasız bir şekilde kendini bu şekilde tanıttığı açığa çıkıyor.
sahte p.terapistin eşi tarafından ofisi basılıyor. erkek olan meslektaşını kendisine müstehcen mesajlar atmak ve başka kadınları taciz etmek ile suçluyor. bunları yapma sebebini de başının örtülü olmasına bağlıyor.

- maalesef instagram da bu şekilde çok profil var dikkatli olmak, iletişime geçilen insanlardan eğitim bileğilerini teyit etmek lazım.
sonu pek sağlıklı olmayabiliyor.

https://mobile.twitter.com/...


https://twitter.com/goksuce...

hem suçlu hem güçlü kadını. nefret söylemlerine bak hele. kim var senin arkanda yigidoo kime bu güven ?
devamını gör...
değil instagram online olarak herhangi bir platformdan herhangi bir meslek grubu mensubuna (sahte/gerçek) para ödeyerek tedavi talep etmenin saçmalığını bir kenara bırakma gafletine düşersek şayet suçlamaya sıra gelecek nitelikli bir dolandırıcıya ait hesap.

en gizli derdini, sıkıntını internet ortamında anlatabilmek ne demektir Allah aşkına. bakın yapanı suçlayamıyorum bile, o kadar müstahak malesef bu insanlara.

instagram hesabı kullanmıyorum, varsa bir sağlık probleminiz bir mesaj kadar uzağınızdayım, ilk mesaj ücretsiz, teşekkürler.*
devamını gör...
özgüvenine hayran olduğum dolandırıcı. hayır kesinlikle suçluyu övme beyanı değildir bu.
ulan ben kendi mesleğimde bildiğim bir konuya ilişkin soru sorulduğunda bile "bildiğim kadarıyla" diyerek başlıyorum söze, hanım abla yaptığı yazım yanlışına aldırış etmeden sayfa açmış bildiğin sahtekarlık yapıyor.

hayır bu insanlar suçlu oldukları konularda bir de üste çıkacak cesareti kimden feyiz alıyorlar onu anlamaya çalışıyorum ben...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar