danla bilic

künfeyekün kızları yeditepe üniversitesi %50 burslu kız makyajı ve çok daha fazlasını youtube kanalında paylaşan makyaj kanalı sahibi anti hero. daha önce kendisini ünlü futbolcuları ağına düşürdüğü zamanlarda haberlerde okumuştuk. tam bir canevar.
https://www.youtube.com/res...

lakin kendisini kınıyorum. şu beyefendinin kullandığı makyaj malzemesini sormuş. danla bu adama nur inmiş!!! nur!!!! ne highlighterı Allah aşkına.

devamını gör...
ilk kez burada ismini gördüm ve rastgele bir videosunu açarak iki dakika kadar izledim. konuşmaları aptalca mı evet aptalca ancak zaten bu 93 ve sonrası doğumlu nesil böyle konuşuyor. becerebildiği bir iş üzerinden ufak çaplı bir fenomen olmuş, fena bir karı da değil. güzel ve espritüel olduğu için sair dişilerin hazzetmemesi gayet normal. siz de bir alanda kalfalık düzeyince bilgi sahibi olun, siz de bir kanal açıp insanlara izlenebilir bir şeyler sunun.
devamını gör...
sözlük sayesinde varlığından haberdar olduğum hanım kız. nasıl oluyor bilmiyorum ama kesinlikle izledikçe insan bir sonraki videoyu merak eder halde buluyor kendini. bende deneyeyim dedim bi ara ama bi bakmışım hanım kızımızdaki adını bile bilmediğim şeylerden evde yok.
devamını gör...
izlenme nedeninin araştırılması gereken hatun kişisi.
ilk defa bir yutubırı video çeksede izlesek diye takip ediyorum ve bu o hatun ve makyaj videosu çekiyor.

lan ben ne anlarım makyajdan ve banane makyajdan, sürdüğün kanser yapan ama inatla sürmeye devam ettiğini söylediğin o aparattan ya da diğerlerinden, erkeğim lan ben, banane, ama izliyorum.
hatun orasını burasını da açmıyor ki seyir zevki, abazanlık hödöhödö diyelim.

bide instagramda utana sıkıla takip ettim ola ki görünürde ayıplarlar diye. tabi insta da itici bir hali var ama olsun videoları gayet eğlenceli.
devamını gör...
neden olduğunu anlayamasam da aşırı popüler olan fenomen. son yayını da 1 saatte 500 bin kişi tarafından izlendi. herkesin danla biliç olma hayali kurduğuna eminim. yayının başında http://brandface.tv diye bir uygulamadan bahsetti. her hafta ödül veriliyormuş zaten. bu hafta arttırmışlar danla'ya özel. amaçları fenomen yaratmakmış. ben de bi bakıyım dedim. hayır bu kızı niye sevmiyolar bilmiyom yani.

(bkz: brandface)
devamını gör...
kendisinin hayranıyım. bulduğum her büyük ekranda acıp acıp izliyorum. sosyal medyada dalga gecilen ama dillendirilemeyen her şeye giydiriyor. maşallah. *

favorim ise nargile icen kız makyajı videosu.

--- alıntı ---

apo yaaa köz bitti aslkjdh

--- alıntı ---
devamını gör...
"neden neden ben bu makyaj videolarını izliyorum" diye serzenişte bulunup ama sonuna kadar da izlediğim videolara sahip hatun kişisi.
son demlerde biraz reklama fazla kaydı sıkıcı olmaya başladı hafiften.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar