http://www.haber7.com/gunce...

şu videoda "darbeyi ben yaptım" mealindeki açıklamaları dinlesinler sonra gelsinler.

"binde birini bile tanımıyorum" diyerek bahis açan şerefsizin, evvela yurt dışında yaşıyorum türkiyeden doğru düzgün haber alamıyorum anlamındaki sözlerden sonra "bütün dünya hallerine gülüyor, görüyorsunuz" diyerek bütün dünyadan haber aldığını ama tr den haber alamadığını mı söylüyor, yoksa tr den haber alamadığı konusunda yalan mı söylüyor? kuyruğu tutuşmuş bu it, vakur görünmek, çevresindeki çemberde yer alan fedailerin arasında çözülmeyi engellemek için ucuz tehditler savurup cesaret aşılaması yapmakta. ama mevsim aşı mevsimi değil. tutmaz.

ben niyet okumam hiç bir zaman okumadım ama bu adam yalancıdır. zandan kaçınırım.
peygamberimizin müslüman tarifinde "yalan söylemez, asla" diyerek men ettiği kişi grubunda değildir. bu adam velayet makamındadır diye peşine takılanlar bu olayları birer "zelle" mesabesinde değerlendirirse şayet, Allah bu yalanların, bu hakaretlerin, bu ihanetlerin bedelini onlara da ödetir.
devamını gör...
ilk saatlerdeki kargaşada darbe girişiminin amatörlüğünü gören ve berat albayrak'ın cb nın yaptığı açıklamada gülmesinden işkillenerek ihtimal dahilinde düşünen şüpheci, sorgulayıcı olanlardır.
devamını gör...
yakında yine ortaya çıkarlar.

şu an ortamın gerginliği sebebiyle pek konuşamıyorlar. görevden almalar tutuklamalar arttıkça "zulüm", "cadı avı" diye bik bik edecekler.

şunu unutmayın; türkiye'de hiç de azımsanmayacak, hatta bir kısmı şu an darbeyi lanetleyen(!) öfkesi aklından büyükler darbe girişiminin başarısız olmasından fevkalade üzgün.
devamını gör...
bu milletin namusu ve şerefi olan türkiye büyük millet meclisinin uçaklar ve helikopterler tarafından bombalanması ile uyanmaları gerekiyor. pkk nın veya diğer terör örgütlerinin ve hatta daha önce hiçbir darbecinin yapmadığını yaptılar lan. darbenin tiyatrosu, piyesi, balesi, operası olmaz. az çok tanıdığımız insanlar şehit oldu, yaralandı, sakat kalanlar oldu. tv de izlediğinizde hiç mi üzülmediniz hiç mi gözünüz yaşarmadı? tankın ezdiği insanların resimleri gözümü kapattığımda önüme geliveriyor. darbe girişimi gecesinde evimin hemen yakınından tank geçti yahu, ne tiyatrosu?

her yerdeler, sözlükte, iş yerinde, sokakta...
devamını gör...
evvela efendiler burdaki bir avuç sözde darbe karşıtı insandan korkumuz yoktur , burda asan kesen ama gerçek hayatta süt dökmüş kediye dönenlerden , ben meydanlardayım kaç gündür diyenlerden , cesaret şerbeti içtim nidasıyla ortada gezenlerden.
şeklinde cevap alınabilcek de sorudur hocalar.

devamını gör...
moderasyon içindeki fetö imamları diyorlar. ben bilmem. baktım da o senaryo dedikleri tanımlarını da alıp gitmişler. döneklik mi? haşa.. olsa olsa Allah rızası için hicret etmişlerdir.
devamını gör...
matrixteki ajanlar gibiler. sanıyorum feto cemaate girenlere cia keşfi bir ilaç enjekte ediyor. yani hepsi mi aynı tavırda olur. hepsinde aynı duruş , aynı tavır , aynı kibir . birşeyler yapıyorlar bunlara. ya bir de şu okuyucular yazıcılar kısmını anlayamadım ben. çıkın artık bu örgütten. belliki ne okuyorlarsa o da işe yaramıyor. nur - nurcu- nurculuk- fethullahçılık kuran' da geçmiyor bunlar. şimdi başlayacaklar tatavaya. bediüzzaman ın anlattığı aslanın bir dala tutunması , dalı farelerin kemirmesi , aşağıda timsahların olması tolstoy' un da yazdığı bir betimlemedir. lütfen ya . çıkarın şu at gözlüklerini.
tanım: bu sefer o güzel atlarına binemeden gittiler.
devamını gör...
taksim'deki mitingden dönüş yolunda olabilirler. tahminen metro marmaray yapıp ayrılık çeşmesi'nden kadıköy rıhtıma geçecekler. ordan evlere.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar