daud kim

asıl adı jay kim olan koreli youtuber, müslüman olunca daud ismini aldı, yaklaşık bir ay kadar oldu sanırım müslümanlığı seçeli, umarım pişman olmadan aynı düşüncelerinde yaşar ve mutlu olur. farklı millletlerden müslümanlarla yaptığı videolar ile takip etmeye başlamıştım, hijap ile ilgili vs. de videoları da vardı, geçen ramazan ayını tamamen oruçlu geçirmişti müslümanlığı seçmeden.

youtube sayfası
devamını gör...
ilginç bir youtuber. tek başına islamı seçip yaşadığı güzellikleri ve tabiki zorlukları anlatan ilginç bir koreli kardeşimiz. bu arada izleme oranı olarak ikinci sıradayız. para için bu videoları çektiğini düşünenler de var ama çocuk ciddi gibi.
bir de şunu farkettim. nereden bilgi almış bilmiyorum ama islamın esaslarını çok güzel öğrenmiş.
devamını gör...
youtube kanalında türkçe altyazıları kim yapıyorsa eline sağlık mükemmel yapıyor. gerçekten gülmekten kendimi alamıyorum. şimdi bu çocuğun bütün videolarını izlerim iki günde sevdim bu kardeşimizi.
devamını gör...
garibim ilk korona çıktığında türkiyedeydi. yasakların başladığında sultanahmet gibi bi yerde 2 gün aç kalmıştı. duyulduktan sonra, tabii türk milleti boş durur mu oteli donatmışlar sağolsun. takip eder severim. pek çoğumuzdan daha hakikatli bir şekilde islamı toparlayıp uygulamaya geçmiştir. islamdan önce ciddi depresyon ve panik ataklarından bahseder. şimdilerde arkadaşlarıyla yaptığı video çekimlerinde iyileşmesine arkadaşları da hayret ediyor.
devamını gör...
bu çocuğun videolarını oturdum izledim çok efendi ve kibar. bir de islam ile sonradan tanıştığı için yeni oyuncak alınan bir çocuğun mutluluğu gibi yaşıyor şu anda. rabbimiz bize nasip etmiş en baştan şimdi bu çocuğu izledikçe elimdeki nimetin farkına daha çok varıyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar