davetiye dağıtmak

özel bir davet ya da düğün, sünnet gibi özel günlerin davetiyelerini dağıtma işidir ve zamanla artan sosyal medya paylaşımlarından dolayı azalmıştır biraz. köylerde bu davetler maddi imkansızlıktan dolayı davetiyesiz sözlü olarak yapılırdı. ne çok şey değişiyor hayatımızda değil mi?
devamını gör...
çok gereksizdir. herkesin telefonu whatsapp ı varken neden hala davetiye bastırılır anlamam. tabi bunların bir de bana davetiye gelmedi deyip düğüne gelmeyenleri var insan ağzını yüzünü kırası geliyor. böyle yapanları birde milletin içinde utandırmak için söyleyenleri iyiki vermemişim diyesim geliyor. anlayışsız sığır çok anlayacağınız.
devamını gör...
bunu tam anlamıyla yaşadım. hem de istanbul gibi yerde, bölgesel bir istanbul turu yaptık 2 haftada. sosyal medya ve mecralara ters bir aileniz olunca, her gittiğiniz yerde bir çay, kahve içerek dağıtıyorsunuz. zevkli başlayıp yorucu bitiyor.
devamını gör...
dağıtmak değil de yapmak benim işim. insanları en özel günlerinize davet etmenin çok fazla yolu olduğu için, hatıra olarak kalması babında azıcık adet de olsa davetiye yaptıranların sayısı az değil. en güzeli de işi tamamen benim zevkime bırakmaları...
devamını gör...
bugün kardeşin düğünü için yaptığımız şeydi. Allah'tan sayı fazla değildi de istanbul'u baştan başa turlamadık. neyse yakında başka bir davetiye dağıtma durumu gerçekleşebilir de. * * *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar