david de gea

atletico madrid'in diğer kalecisi ve aynı zamanda ispanya u21 milli takımı forması da giyen sergio asenjo'nun yedeğiydi geçtiğimiz sene. asenjo'nun sakatlığı sonrasında david de gea'ya fırsat doğdu. o da kendisine verilen bu fırsatı gayet iyi kullandı.

görünüş olarak van der sar'a benziyor. ilk bakışta kalecilik için uygun değilmiş gibi duruyor fiziği. ancak oldukça hızlı ve zamanlaması iyi. henüz 20 yaşında olmasına rağmen kalesinde güven veriyor.

ispanya'da iker casillas'ın gençliğine benzetiliyor. onun halefi olabileceği yorumları yapılıyor.
devamını gör...
kesinlikle, barcelona'da oynaması gereken kaleci en belirgin özelliği ayağı ile topu oyuna sokmak iken manu da harcanıyor.

koy barca kalesine modern iniesta görevi görmezse ben şu dakika tayinimi dominik'e isterim.
devamını gör...
yaşı küçük kızlarla cinsel münasebet kurduğuna dair iddialar somutlaşma aşamasına geldiği için euro 2016'nın başladığı gün ispanya milli takımı kadrosundan azledilmiş.
yahu birader, yakışıklı ve başarılı ve ünlü ve zengin ve fenomen bir isimsin. kendine ayarlayabileceğin dünyanın dört bir yanından milyonlarca kız vardır istediğin kriterlerde. sapıklığın ne lüzumu var ki böyle şeylere bulaşıp kariyerini de kendini de mahvediyorsun? millet delirmiş, sapıtmış, bi acayip olmuş yeminle...
devamını gör...
şampiyonluk yarışından tamamen kopan real madrid'in 100 milyon euro'luk teklif yapmaya hazırlandığı söylenen kaleci. tamam kaliteli bir kaleci eyvallah da bir kaleci için yüksek bir meblağ değil mi?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar