dayak yerken dikkat edilmesi gereken hususlar

kaçacak yeriniz yoksa, dizleri karnınıza çekip başınızı ellerinizin arasına almak sureti ile cenin pozisyonuna geçiş yapın. hadi şimdiden geçmiş olsun.
devamını gör...
tavsiye edilen kendinize bol bol telkindir.. şöyle ki;

gözlerinizi kapayıp, bir deniz kenarında olduğunuzu, şezlonga uzanmış, buz gibi limonatanızı yudumladığınızı düşünün.. darbeleri ise o meşhur "acı yok" repliğiyle savuşturun..

yn: aslında kaçın derdim de dayak yerken demek, eylem çoktan başlamış demektir..*
devamını gör...
eğer bir gruptan dayak yiyorsanız bütün gruba saldırmak yerine birini kendinize hedef olarak seçin.. en azından aslında dayak yememiş de olabileceğiniz şüphesini oluşturmuş olursunuz.. çünkü dayak yediğiniz grup sağda solda bunu anlatırken içlerinden hedef seçtiğinize bakıp soracaklardır ; e adamı dövdük diyorsunuz da buna ne oldu? .. (bkz: züğürt tesellisi) *
devamını gör...
asla ama asla küfürlü konuşmayın yangına ateş taşımayın acınız sinirinizi bastırsın, sizin iyiliğiniz için adam kızacak iyicene perte çıkaracak sizi yapmayın.
devamını gör...
yüz ve özellikle çenedir çünkü oraya yediğiniz insafsız bir yumruk bilincinizi kaybedip boş bakışlarla patates çuvalı gibi yığılmanıza neden olabilir.tabi tel varsa da ayrı sıkıntıdır o,ağzında metal yığınıyla kavga edeceksen acıyı göze alacaksın.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar