decathlon

iyi ki varsın denilesi kışın sıcak ve hafif yüzü.
ince ama fırın özelliği goretex kabanlar ya da polar kazaklar kışın bünyenin doğal kaloriferi oluveriyor.
devamını gör...
insanların bu ara arpenaz modeli çantalarını çıldırmış gibi taktığı marka. fiyatı 13.99tl ondan olabilir. ama yine de bu kadar ilgiye gerek var mıydı bilemiyorum.
devamını gör...
küçük model çantaları belediye dağıtıyor gibi adeta. herkeste bu çantadan var. inanılmaz hafif ve uygun fiyatlı çantaları var. mağazalarında aranan ürünü bulmak zor olabiliyor. sürekli kalabalık bir mağaza düşünün. fiyat/performans olarak on numara ürünler sunuyor.
devamını gör...
yurt dışı mağazalarında daha çok çeşit bulunan marka. öyle ki tr mağazaları, yurt dışı mağazalarının üçte bir büyüklüğündedir..*
devamını gör...
fiyat performans ürünleri satar. hususen doğa sporları alanında sattığı malzemeler, profesyonel değilseniz tam size göredir. işinizi görür, sizi kesinlikle yarı yolda bırakmaz, dayanıklıdır ve hesaplıdır. öyle ki çok kullanılan güzergahlarda kamp ve yürüyüş etkinliği yaptığınızda karşınıza çıkan herkesin üstünde ama çanta, ama ayakkabı, ama çadır, uyku tulumu, mad; bir şekilde decathlon'dan temin edilmiş bir şeyle karşılaşırsınız.

basitçe söyleyeyim. doğa yürüyüşü ve kamp etkinliği için çanta bakıyorsanız bu işte isim yapmış markalar karşınıza 500 tl civarından başlayan fiyatlarla çıkar ve sonu yoktur. decathlon aynı hizmeti size 100-150 tl gibi bir fiyatla sunabilir. geçen yaz doğa yürüyüşüne uygun bot aldık yeğenimle. şaka gibi gelecek ama 70 tl'ye. başka markalarda 250-300 bandından başlıyordu ürünler. dağ bayır gezdik, anasını ağlattık. döndüğümüzde makinaya attık, yıkadık. biraz mübalağayla aldığımız gibi duruyordu. hasılı, iyi ki var.
devamını gör...
spor yaptırmak için kapitalizmin oluşturduğu bir pazar. güdüleme olayını çok iyi kullanırlar.
orta karar ürünleri vardır. ürünlerinden ekstrem sonuçlar beklememelidir.
devamını gör...
btwin marka bisiklet ve bisiklet aksesuarlarını fiyat performans açısından başarılı bulduğum spor mağazası.

--! spoiler !--

dıdıdıdıt-dıdıdıdıt
yaşam için spor, spor için herşey

--! spoiler !--
devamını gör...
outdoor kıyafet için northface'in yanına yaklaşamaz, gerçi fiyat olarak daha uygun ama northface kalitesi verdiğiniz paraya değer. ama ufak tefek ekipman için dechatlon ve dechatlon markaları tercih edilebilir. zira yaşadığım şehirdeki northface sadece kıyafet satıyor, ekipman yok... matara, fener gibi günlük kullanım ekipmanları dechatlondan alınabilir ama uzun süre kullancağınız çadır gibi ekipmanlar için northface'i öneririm. ömürlük...
devamını gör...
bugün ankamall'dekine gittim. şekerci dükkanına girmiş bebe gibi kendimi kaybetttim. her şeyi almak istedim her şeyden almak istedim, ama alacaklarımı alıp diğer ürünleri okşayıp çıktım.

t: spor ürünleri mağazası. gezmesi oldukça eğlenceli.
devamını gör...
yaşadığım şehirde olmadığından internet sitesi ile yetindiğim spor ürünleri mağazası. internet sitesinden gayet rahat alışveriş yapabiliyorsunuz ama sadece kredi kartı ödeme seceneği var.
onun dışında kargosu hem hızlı, hem de kullandıkları kargo sayesinde ürün evinize gelirken bile ayrı ayrı bir sürü mesaj atiyorlar. fiyatlar ise aşırı uygun.

ama şöyle de bir sorun yaşadım. alışveriş yaptıktan sonra, yani 4-5 ay sonra mail adresime decathlon kartınız oluşturuldu gibisinden mesaj geldi.
adım fatih değil ama fatih diye bir isme yapılmış hem de.
hemen whatsapp iletişim numaramalarına durumu bildirdim.
halletiler.
devamını gör...
çocuklara şekerci dükkanı neyse burada benim için o'dur. bir ürün almak zorunda değilim dolaşmak bile mutlu ediyor bir diğeri de bauhaus.

bu hafta gidip nefsimi şımartayım bakalım işe yarar bir şeyler bulabilecek mıyım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar