deep turkish web

yarattıkları ve hortlattıkları galerici aydın, escort anıl, müptezel samet gibi karakterler ile yutup türkiye'nin son dönemlerde en dikkat çeken kanalı. pek beğendiğim söylenemez, eleştirilecek birçok yönleri var fakat söz konusu mizah olduğunda cm ylmz ve umut sarıkaya'dan öteye gidememiş bir ülkede bundan daha fazlasını da beklememek lazım.

devamını gör...
jahrein’in meşur ettiği sosyal medya fenomenleridir. yorum okumaları güzeldi ama yaptıkları kısa film tarzı skeçler saçmalığın daniskası. genelde skeçlerin ana konusu ot hap çuaradır. bu arkadaşlarla norkotiğin bir an önce ilgilenmesi gerekir.
devamını gör...
benim gibi birçok kişinin arabeskin dibi(zirvesi olacak bir müzik değil sonuçta acı çekmeye dayalı) selahattin özdemir'le tanıştıran adamlar. yeni albümü kaydedicem, çok fena kahrolucam.
devamını gör...
bu ülkede neyin haklı bir gerekçeyle yapıldığını sorguladığınızda çözümün boş küme çıktığı olaylardan birine güme gitmiş sevimli insancıkların kanalı.
altın kelebeğin verildiği insanlara bak, bir de tek göz odada mizah yapan bu insanlara. inanamadım haberi görünce, idrak edemedim. ek olarak şu saatten sonra balkonda marihuana diye çığırmaya da vazgeçtim.
devamını gör...
serbest bırakılan youtuber'lardır. ağa bu adamların yaptığı en iyi iş videoların altındaki yorumları seslendirmeleridir. bırakın şu saçma sapan flash tv ve samanyolu tv ayarındaki filmleri, dizileri. sizin en çok rağbet gören işiniz belli, onun peşinden gidin.
devamını gör...
ağarmadığına bakma saçımın
ömrümce gülmeyen zavallıyım ben
ağlamadığına bakma gözümün
acıyı "neş" ede gizliyorum ben.

annem babam izlerken yakalayıp da kızar diye yatağın içinde izlediğim youtube kanalı
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar