deezer

henüz keşfettiğim bir online-offline yasal müzik dinleme aracı. google play sotore'dan indirdiğim bir uygulamanın içinde offline modda da şarkı dinlenebiliyor şeklinde kendince bir akıl çelme hareketiyle benim de aklımı çeldi. http://www.deezer.com/tr/ adresiyle türkçe de yayın yapan site mobil ve taşınabilir mobil cihazlar olan tablet vs. gibi teknoloji nimetleri vasıtasıyla size 25.000.000 olduğunu iddia ettiği geniş bir müzik içeriğini 320kbps ses kalitesiyle dinleme imkanı sunuyor. bir ay ücretsiz üyeliği size veriyor ve ardından sizi alıyor bir düşünce. acaba premium olsam mı olmasam mı gibilerinden. çünkü ara yüzü çok tatlı. birkaç sayfa hakkında eleştiri yazısı okuyarak edindiğim bilgiye göre türkçe müzik arşivi çok da fazla olmadığı söylenen bu uygulama kullanmaya değermiş. (2011 tarihli yazılar oluyor bu eleştiriler) ücretsiz keşif sürecinde bir ay içinde 60 şarkı dinleme ve offline mod'da belleğe alma imkanı sunuyor. müzik dinlemeyi sevenler için öneririm. ben de kullanmaya başladım. premium+ denen bir üyelikle mobil cihaz vs. de dinlenebiliyor. diğer üyelikleri web üzerinden dinleme olanağı sunuyor. bu arada isteseler bu kadar güzel reklam metni yazdıramazdı adamlar o da ayrı mesele. haydi hayırlı tıraşlar.
devamını gör...
sevdiğiniz şarkılara kolayca ulaşıp, mis gibi bir playlist oluşturabileceğiniz baya maşallah bir site. aynı zamanda telefonunuza uygulamasını da indirebiliyorsunuz. lakin 30 günlük bir keşif süresinden sonrasında sizden premıum+ üyeliği istiyor, yani diyo ki, dahası için hani benim param? tabi bunu duyan ben yıkıldım, çünkü öğrencilik. tabiki devlet premıum+ deezer bursu bağlayana kadar üye olmayacağım.şimdilik bi ay ücretsiz sürem bitince yeni bir hesap açıyorum eheheheh. yazıklar olsun. evet.
devamını gör...
premium üyeliği almam için tabiri caizse bı yerlerini yırtan, spotifydan hallice 1 app. fakülte yolunda eşlik eden happy folk albümlerin yeter deezer, yine de seviyom seni.
ps: doğum günüm 12 mayıs, premium üyelik ısmarı yapmak isteyen olursa. *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar