defne samyeli

#haber  #özgürler 

söylenenler doğruysa hayretlerimi kazanmış kişiliktir. her ne kadar spikerlik konusunda fuat kozluklu'dan daha kötü olamayacağı kesin olsa da, 28 şubat sürecinde gözlerini belerte belerte verdiği "irtica" haberleriyle zihnime kazınmış güzel ama itici bağyan. turkuaz medyanın sözümona tarafsız haberlerini nasıl sunacağı merak konusudur.
devamını gör...
show haberi sunarken aşırı-laik takılıp bazı ilginç haberlere ve sunumlara imza atmış fakat şu sıralarda safını değiştirmiş eski türkiye güzeli spiker hanım.
devamını gör...
Allah u alem tabii, kendisi hakkında eşinin verdiği röportaj bana gayet samimi göründü ve bunun defne samyeli'nin meslek hayatına oldukça olumsuz etki edeceğini düşünüyorum.
devamını gör...
gecen televizyonda denk geldim. kadın kusagi programlarının tarzında yeni bir program sunuyor. o kadar igreti duruyor ki bu programa. acıdım açıkcası. sonra bir seye mutlu oldum, bu programa igreti durabiliyor ve seyircilerine insan mualemesi yapıyor. bu en azından su an içn var ve güzel. bu demektir ki, bu program uzun soluklu olamayacak. e tabi bu da güzel. zira seviyoruz defne samyeli'ni...
devamını gör...
evli kadınların kocalarını rahatlıkla aldatabileceklerini ve buna rağmen ulusal kanallarda iş yaparak para kazanabileceklerini vurgulaması açısından önemli bir örnek şahsiyettir.
sonra birileri çıkıp "ahlaki yozlaşma var toplumda" diye bir yerlerini yırtmasınlar.
başka birileri de gene televizyonlarda "evlenenlerin 3 te 1 i neden boşanıyor bu ülke de" diye araştırma yapmasınlar...
burdan bakınca çok komik görünüyorlar çünkü...

(bkz: kimin eli kimin cebinde belli değil)
(bkz: zeki demirkubuz)
(bkz: kıskanmak)
(bkz: hani marjinal bizdik)
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar