değnekçi

genelde otoparklarda karşŸımıza ister istemez çıkan "gel abi gel, topla topla topla.. 2 ytl abicim" diyen kã¢hyamsı kişŸi. düzen tertip öncüsü..
devamını gör...
otopark mafyasının maşasıdır. kendilerine doğrudan maşa denmez, zira maşa olmak bünyede az da olsa nitelik barındırmayı gerektirir. bunlar komple meşeden, niteliksiz odunlar oldukları için değnekçi olarak adlandırılırlar. evinizin önüne arabanızı çekerken, elinde uyduruk bir makbuzla dibinizde bitiverir. "de get lan" dediğinizde gideceğine, "abi çizilir filan araba, ben göz kulak olayım" diyerek, bir de tehdit eder. soylarının kırılması, görüldükleri yerde, postlarına zeval vermemek için kafalarından darp edilerek öldürülmeleri gerekir.

devamını gör...
istanbul'un pek çok yerini mesken tutmuş alçaklardır. maça yetişeceğimiz bir gün, kadıköy'de arabayı stada yakın bi yerde, cadde kenarına bırakmak zorunda kaldık. bu arkadaşlar bekliyor tabii orada, gelenden geçenden haraç kesiyor. 2 saat sonra arabayı almaya geldiğimizde de tekrar haraç aldılar, pıçağı takmasınlar diye paşa paşa ödedik. bunların hepsi bin tane polisin 100 metre ilerisinde oluyor üstelik.
devamını gör...
havuz problemlerine rakip olarak ortaya tekrar çıkmışlardır.

1 değnekçi bir seferde 1 adam bıçakladığında ilk celsede serbest bırakılıyorsa aynı değnekçi iki adam bıçakladığında kaç celsede serbest kalır? gerçi bu sefer ters köşe yaptılar iki kişiyi bıçaklamış adam toplamda 3 ettiği için sanırım atmışlar içeri. hapse girmek için limit 3 kişiyi bıçaklamak olabilir.

bu kez iki kişiyi bıçakladı haberi
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar