demet akbağ

7. (Tematik)
yaptığı botokslarla kaşı, gözü, yanağı değişmiş oyuncu. hiç yakıştıramadım onun gibi birine. mimiklerine bu kadar hakimken hem de. o değil de ceylan a benzemiş, samimi olarak söylüyorum, resmen üzüldüm.
devamını gör...
8. (Tematik)
birine meydan okurken adı zikredilen abladır. feriştahın gelse bişey yapamaz denir.fakat feriştah kimdir, nedir, ağır sıklet boks şampiyonumudur, bilinmeyen kişidir*
devamını gör...
12. (Tematik)
lütfiye abla' dan bu yana görsel anlamda değişen oyuncu. bu değişiklik olumsuz anlamda. önceden daha güzeldi. bu değişikliğin sebebi estetik mi, botoks mu bilemedim.
devamını gör...
13. (Tematik)
1959 denizli doğumlu oyuncu. bir demet tiyatro adlı diziyle tanıdığımız akbağ, daha çok komedi projelerinde yer almıştır. komedide çok başarılıdır lakin ben kendisini dramda da çok başarılı bulurum.sinema filmleri

eyvah eyvah
o...çocukları
the net 2.0
organize işler)
(gbkz: neredesin firuze

vizontele tuba
vizontele
tersine dünya
davacı
eyvah eyvah 2

dizileri

sen harikasın
ölümsüz aşk
bir demet tiyatro
şen kahkahalar
sevinçli haller
bir demet kahkaha
pazartesi hikayeleri
bizim çocuklar
baldızla bacanak
istanbul'un altınları
devamını gör...
18. (Tematik)
xate ana tiplemesi ile gönlüme taht kurmuş oyuncu. diğer performansları da güzeldi ama biraz olsun yapaylık hissediyordum. oyunculugunun kalitesi degil mesele. bir. şeyi kendi gibi olmayanı canlandırıyor gibiydi. ama xate ana oyle degil. o demet akbağ in gelebileceği en son nokta benim için.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar