demleolim

yeni bir yazar arkadaşımız.

hoşgelmiş.

sanırım eskiden de buralardaymış, tekrar hoşgelsin, bir daha gitmesin o vakit.*
devamını gör...
arada uğruyor galiba. eski ihl sözlük ekibinden bir kardeş. tanımlarını bir kazada kurban vermiş galiba o da. 25 bin tanımı başka bir sözlükte çöpe giden biri olarak kendisinin duygusunu anlayabiliyorum. o zaman sen gel bizim transferimiz ol. her ayın 15'inde seri artı primi.

bugün ilk günü sayıyor ve hoşgeldin diyorum.

devamını gör...
sözlüğe kazandırdığı 368 tanım ile eylül ayının en çalışkan cogitranları listesinde 32. sırada yer almış yazar. aynı zamanda artılayarak takip ettiğimiz bir yazar.* katkılarından dolayı teşekkür ediyor, devamını diliyoruz efendim.*
devamını gör...
tam düşündüğüm gibi gayet kafa çıkmış yazar. tabuda aynı takımdaydık. bi ara sesimi duyurmaya çalışarak birkaç kelimeyi bildim sanırım. ama gayet iyi anlatıcı. bi dahakinde de mutlaka görmek isteriz. *

devamını gör...
güleryüzlü, hoş sohbet kardeşimiz. tek kusuru beşiktaşlı olması. fakat sayesinde beşiktaş'a da sempatiyle yaklaşıyor insan. * ömrüm bu adamla karşılaşmayla geçiyor onu da diyeyim.

kah metrobüste, kah otobüste, kah bir iftar yemeğinde. dün de zirvede. oh maşallah.devamını gör...
( #1838930 ) ı ıh olmamış.

malum kış aylarındayız, nerede yağmurlu hava ? nerede cam kenarında okunan kitap. o değil sofrada peynirin liderliğine laf edilmez ammaa, çemeni olmayan sofra eksiktir kışın.. çemen bir başkadır başka. sıcak ekmeğin arasında eriyen tereyağı ve üzerine miktarınca çemen.

kısacası; bu tarz ağız sulandıran kombinlere de yer verirse çok güzel bir değinim olur kendisi için. eleştirilere açık bir yazar olduğunu düşünüyorum.

hadi bakim.
devamını gör...
kuzenimdir..
kendisinden cekinirim..
kelebek gibi uçar arı gibi sokar..
tuttugu takımı bu sene sampiyon olmazsa ki olacak..
bizim takıma transfer edicez diyorum ama o kartalindan vazgecmez..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.