dengesiz insan

günü gününe tutmayan, ne yapacağı belli olmayan, tutarsız, ilişkilerinde karşısındakini üzen bir insan modelidir.
devamını gör...
anlık olarak tepkileri değişen insanlardır. kimi zaman hava kimin zaman gece ve gündüz ile alakalı olabilir.
merak etmeyin sizden çok bizi yoruyor.
devamını gör...
hayatım boyunca anlamayacağım davranış modeli dengesizlik. çok saçma. bir insanın belli bir düşüncesi-davranış modeli vardır. hiçbir şey olmadan bu tavırlara zıt davranmak çok garip. fikirleriniz değişse de bunları kabul ederek özür dilersiniz. kabul etmeden önceki davranışlarınızı kabul etmemek dediğim gibi garip.
devamını gör...
duygularını denetleyemiyordur. insanın mantığı belli bir doğrultuda akış gösterebilir. oysa duygular dalgalı, bazen tezattır. duygusal iniş çıkışların rüzgarına kendini kaptırma oranı, davranış bozukluğunu doğrudan etkiler.
devamını gör...
tutarsızlık kendisine olan güveni azaltacaktır. biraz sakin olup beklemeyi bilmesini ve sabrın güzel bir nimet olduğunu tavsiye edebileceğim insandır.
devamını gör...
tutarsız, eserekli, anı anına uymayan insan tipi ama hep bir mıknatısları vardır sizi kendilerine çeken. şaşırtırlar çünkü, heyecanlandırırlar, aptala çevirirler. kendinizde o zamana kadar fark bile etmediğiniz ne çok yanınızın olduğunu, duvardan duvara çarpılırken ya da lastik top gibi zıplayıp yere çakılırken polaroid olarak görmenize sebep olurlar. yazılı sınav değil quiz gibi bir şeydir aslında bu tiplerin size yaşattıkları çünkü önceden hissedemezsiniz olacakları, üstelik bilmediğiniz yerden çıkar sorular. sonra gelsin kısa süreli şoklar, çaresizlikler, şaşkınlıklar, heyecanlar, mutluluklar, mutsuzluklar, kahkahalar, göz yaşları.
devamını gör...
anı anını tutmayan, iyi mi kötü mü bilemediğiniz insandır.

bu çoğu zaman kendi elinde olmaz, az önce kırdığı kalbi 3 5 dakika sonra almasını bilir.. *
devamını gör...
ikizler burcu, sen az değilsin. küçük bir mümin latifesi. ikizler hakkında pek bilgim yok.
arkaya bakmadan kaçılması gereken, yoksa dengenizi bozuyorlar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar