deniz erten

deniz erten, son yılların en popüler şarkıları 'aşk kaç beden giyer', 'rota', 'seyyah', 'melek', 'aşkistan'ın söz yazarı ve bestecisidir.

deniz erten, yurtdışında abd'de hukuk eğitimi almıştır. uluslararası bankacılık ve finans hukuku mastırı yapmıştır. yurtdışında yaşadığı süre içersinde ingilizce söz ve besteler yaptı.

avukatlık yapmakta olup çok sayıda ünlü sanatçıya besteler yapmıştır. beste çalışmalarına devam ediyor. ayrıca tiyatro eğitimi de var, oyunlar yazıyor, resim de yapıyor. bir tatil beldesinde tarkan'la tanıştıktan sonra müzik işine başlamış.
bütün bunlardan başka hakikat arayışına dair kitapları ile daha bir tanınmıştır. işaret kitabı için; başarı her ne konuda olursa olsun sadece Allah'ımıza aittir.. kişiden bu başarının açığa çıkması yani buna vesile edilmesi ise maneviyat , inanç ve gayret ,yani sonuna kadar çalışmak ve çabalamanın sonuçları bence.. işaret best seller oldu.. hala yeni baskıya giriyor sanırım şu an 19. baskıda.. ilk kez kitap yazmış bir yazar için çok büyük bir lütuf Allahımdan.. şükürler olsun bunu veren, yaşatan Allah'ıma.. hayatım tamamen inanç üzerine kurulu.. özellikle senelerce islamiyetin ilmi boyutuyla yoğrulduğunda , hayattaki yegane zevkin, mutluluğun bu olduğunu anlıyorsun..
kitapları;
işaret 1
işaret 2
kıyam-et
bak-ara
misafir-iz
artık dön
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar