reis'in yaptığı açıklama.

"denizlerimizin kenarlarında, orman alanlarında buraları betona çevirme gayreti içinde olanlar var. bize de örnek veriyor, bırak ya, bizim medeniyetimiz ne diyor ona bakalım. sanki orada yaşayanlar çok mutlu. mutlu değiller. biz medeni olmayı, o beton yükselişlerde değil, toprağa yakın mimarimizde bulacağız."

yav yapmayın önümüzdeki seçimlerde reis'e oy verin. bir yetkisi olsa neler yapacak. hep bu cehape iktidarı ve dış güşler yapıyor o betonları. reis'in yetkisi olsa hepsini ezip geçecek ama uzun adamına tek imkanı konuşmak.

açıklama

ekleme : (bkz: bir ülkeye topluca mal muamelesi yapmak)
devamını gör...
erdoğan'ın yerel yönetimlerle ilgili katıldığı bir sempozyumda yaptığı açıklamadır.

"şu para var ya nelere muktedir, şu kapitalizm... denizlerimizin kenarlarını, orman alanlarını betona çevirme gayretinde olanlar var. doğa şöyle olmuş böyle olmuş umurlarında değil."

buradan

ama bilin bakalım en çok betonlaşma kimin döneminde gerçekleşti? reis baktı muhalefette iş yok kendi kendine muhalefet etmeye başladı. tam bir diktatör gerçekten. hem iktidar hem muhalefet..*
devamını gör...
bir cevval çıkıp meclisdekilerin yazlık bölgelerdeki orman alanlarında ve çevresinde yaptığı veya yapacağı projeleri ortaya dökse. hatta türkiye'de böyle bölgelerde yatırım yapanların kime güvenerek, kiminle bağlantılı yaptığını ortaya çıkarsa. bu açıklamaya şu an hepiniz sinir krizi eşliğinde kahkahalarla gülüyor olurdunuz.
devamını gör...
var tabi. bu cümlene katılıyor gerisinde çevirdiğin tiyatro için de seni inandığını iddia ettiğin Allah'a havale ediyoruz. para için memleketin her yerini satan, o koca avm lere petrol zenginlerini dolduran, kendi hükumeti zamanında bin kat hızla betonlaşma körükleyen, fikirtepe'den nemalanma hayalleri kurarken 70 kat falan inşa izni çıkartırken salyalarını tutamayanlar şimdi deniz kenarı bekçisi oldu başımıza. o deniz kenarları, o dağlar bile yalanlarınız kadar engin değil.

biliyor musunuz bir gün Allah yok, peygamber yalan dese, evinizde sizinle yaşayan ahaber bağımlısı tapıcılardan çoğu alkışlayacak.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar